Acı cips önerisi

Keyfiniz bilir ancak asla önermediğimi bilin. Ben uyarmış olayım, vebali bana kalmasın.
Midenizi mahvedeceksiniz. Böbrek ağrısı yaşamanız da mümkün o kadar acı ve baharatla.
Hiçbirisi yaşanmasa bile bunun çıkışı var. Afiyet olsun.
Hocam arkadaşını ağlatmak istiyor ondan 😄

Keyfiniz bilir ancak asla önermediğimi bilin. Ben uyarmış olayım, vebali bana kalmasın.
Midenizi mahvedeceksiniz. Böbrek ağrısı yaşamanız da mümkün o kadar acı ve baharatla.
Hiçbirisi yaşanmasa bile bunun çıkışı var. Afiyet olsun.
Cidden zararlı mı? Çok fazla acı yiyen biriyim, normal bir insanın 1 tanesinde bile oturup ağzı yanan biberlerden 20-25 tane yiyorum yemek yanında. Sindirim sorunu yaşamıyorum bu arada.

Cidden zararlı mı? Çok fazla acı yiyen biriyim, normal bir insanın 1 tanesinde bile oturup ağzı yanan biberlerden 20-25 tane yiyorum yemek yanında. Sindirim sorunu yaşamıyorum bu arada.
Hocam gidip internetteki bir tane Amerikalı deli var onun gibi yapmazsanız sorun yok.

Dediğiniz bunlardan mı hocam? Ailem yiyor, annem bana küçükken ceza olarak yedirmişti o kadar acıydı ki bayağı kusmuştum. Biri zevkle bunu nasıl yer anlamadım :D

10349276069938.jpg

Hatta şimdi hatırladım sadece dilime sürmüştü. Acaba benim yediğim mi çok acıydı? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı