Acı cips önerisi

@siyahoyuncu_42 hocam alın acı ketçabı bir kaseye dökün, onun üstüne de flamin hot gibi bir acı cips dökün. Afiyet olsun. Veya fırında cips yapıp tüm acıları katabilirsiniz.
Hocam evde çok çok acı bir biber var. Onu çok iyice bir şekilde karıştırıp parçacıkları cips'e yapıştırsam. Üstüne de acı sos döksem nasıl olur?

Doritos risk alabilirsiniz çok acı istiyorsanız acı sos dökün flamin hotda alabilirsiniz ama bence risk daha lezzetli.
Hocam risk'de tatmadan anlamıyorsun acı olduğunu. Bazen acısız geliyor.

Hocam evde çok çok acı bir biber var. Onu çok iyice bir şekilde karıştırıp parçacıkları cips'e yapıştırsam. Üstüne de acı sos döksem nasıl olur?
Gece gece acı sosla birlikte Flamin Hot çekti. O kulaklardan çıkan acı, dudakların zonklaması...

Hocam profil fotoğrafınızla yaptığınız yorumlara çok güldüm. Skovil ne demek biliyor musunuz bilmem fakat acıların acılık değeri olarak adlandırabiliriz kabaca. Ne kadar fazla olursa o kadar acı olur. Orkun Işıtmak'ın Mesut Can Tomay ve Ali Biçim'le tattığı bir video vardı sırasıyla. Videoya göre yorum yapıp çok acı bir sos alabilirsiniz. Ama gaza gelip aşırı yüksek almayın arkadaşınıza fena zarar verebilir :D

Hocam profil fotoğrafınızla yaptığınız yorumlara çok güldüm. Skovil ne demek biliyor musunuz bilmem fakat acıların acılık değeri olarak adlandırabiliriz kabaca. Ne kadar fazla olursa o kadar acı olur. Orkun ışıtmak'ın mesut can tomay ve Ali biçim'le tattığı bir video vardı sırasıyla. Videoya göre yorum yapıp çok acı bir sos alabilirsiniz. Ama gaza gelip aşırı yüksek almayın arkadaşınıza fena zarar verebilir :D

Zararı boş verin hocam acı olsun yeter.

Risk 3.0.basur olma garantili.
Hocam hepsi acı olmuyor.

Dediğiniz bunlardan mı hocam? Ailem yiyor, annem bana küçükken ceza olarak yedirmişti o kadar acıydı ki bayağı kusmuştum. Biri zevkle bunu nasıl yer anlamadım :D

10349276069938.jpg

Hocam evde çok çok acı bir biber var. Onu çok iyice bir şekilde karıştırıp parçacıkları cipse yapıştırsam. Üstüne de acı sos döksem nasıl olur?
Hocam bence direkt tüm acı biberleri doğrayın, pul biberler ile beraber bir kaseye koyun, üstüne yoğurt dökün bir de fırında cips yaparken sos olarak kullanın üstüne. Onlar yanınca daha acı oluyor. Ve dediğiniz gibi yaparsanız yapışabilir. Onları yoğurt ile karıştırıp iki cips arasına dökebilirsiniz çiziler gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı