Açığa geçme

kubicayir

Picopat
Daha fazla  
Depremden dolayı Kahramanmaraş'tan Bursa'ya geldik. Orada okula gidiyordum fakat buraya gelince çalışmak zorunda kaldım. Açığa geçmeye çalıştım fakat konteynırda kalmam veya anne babanın ölmesi durumunda geçebilirmişiz. Benim çalışmaya ihtiyacım var nasıl açıktan devam edebilirim? Teşekkürler. (12. sınıfım şu anda.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni düzenlemeye göre sadece sınıfta kalırsan açıköğretime geçebiliyorsun yani geçemezsin ancak yine de şu anki okulundaki rehberlik servisine danış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni düzenlemeye göre sadece sınıfta kalırsan açık öğretime geçebiliyorsun yani geçemezsin ancak yine de şu anki okulundaki rehberlik servisine danış.

Bu düzenlemeler yalnızca 2023-2024 eğitim öğretim yılında liseye geçenler için geçerli değil mi?

Bu düzenlemeler yalnızca 2023-2024 eğitim öğretim yılında liseye geçenler için geçerli değil mi?
Lisede eğitim görmekte olan herkes için geçerli.

H
Hocam tasdikname alırsak geçebilirmiyiz veya idareyle konuşursak.
Hayır. Genelgede yazan sebepler dışında hiçbir sebep ile açık liseye geçemezsiniz.
Hayır herkes için geçerli. Sadece dersten kalma-geçme sistemi 9. sınıflara geçerli.

Genelgede geçen sebepler dışında hiçbir sebep ile geçiş yapamazsınız.

Hocam genelgenin bir bölümünde çeşitli nedenlerle 9.sınıfta özürsüz devamsızlık hakkını doldurmuş öğrenciler diyor özürsüz hakkı doldursam girebiliyor muyum?

Yeni konular

Geri
Yukarı