Açık kapı internet altyapısı ile ilgilenmiyor mu?

Bartu Cenk

Hectopat
Daha fazla  
Açık kapıya İnternet altyapı şikayetinde bulundum ama "Açık kapı sistemimize bağlı fiber internet alt yapısı sağlayıcı bir firma ya da kurum bulunmamaktadır" cevabını aldım ama çoğu kişi altyapı talebini oradan gerçekleştirmiş ve altyapı başvurusu için bayağı öneriliyor. Acaba artık altyapı şikayetleri açık kapı üzerinden iletilmiyor mu?

Açık kapıya İnternet altyapı şikayetinde bulundum ama "Açık kapı sistemimize bağlı fiber internet alt yapısı sağlayıcı bir firma ya da kurum bulunmamaktadır" cevabını aldım ama çoğu kişi altyapı talebini oradan gerçekleştirmiş ve altyapı başvurusu için bayağı öneriliyor. Acaba artık altyapı şikayetleri açık kapı üzerinden iletilmiyor mu?
Altyapı şikayetleri için size tavsiyem bölgenizdeki altyapı sağlayıcının bölge müdürlüğüne şahsen gidip başvuru yapıp dilekçe/dosya numarasını almanızdır. Ayrıca BTK üzerinden de bu konuda şikayette bulunabilirsiniz. Bence bu şekilde eğer bulunduğunuz bölgedeki diğer insanları da örgütleyerek bölge müdürlüğüne gidip sorununuzu dile getirirseniz, daha hızlı çözüm alabileceğinizi düşünmekteyim.

İstanbul dışında pek bakmıyorlar ki İstanbul'da bile çok bakmıyorlar. Valiliğe veya belediyeler aracılığı ile veya Haberleşme Bakanlığı aracılığıyla dosya numaranızı takip ettirmeniz işlemleri hızlandırabilir. Kesinlikle TürkTelekom'a ön başvuru yapmayın yapıldığında başlayan hizmetiniz hem taahütlü hem de kampanya biterse ödeyeceğiniz fatura belli değil. Şikayet etmeniz en mantıklı çözümdür. Başvuru değil de şikayet olunca ilgileniyorlar veya evde telekom kutusu varsa altyapı ihbar hattına başvurun.

Geri
Yukarı