Açık Lise OBP artırır mı?

Emrree

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Arkadaşlar, ben 11. sınıfım ve bu sene açığa geçtim. Ben 9. ve 10. sınıfta 84-87 ortalama yaptım. 11-12'de 100 100 yapsam bile OBP 93'ü geçmiyor. Çan eğrisi sistemi uygulanıyormuş diye duydum. Ortalamamı 93'ün üzerine çıkartabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
93'e özel fetişin mi var mesela neden 94 veya 92 değil onu anlamadım. Böyle saçmasapan sorular sormayın Allah aşkına, aramızda milli eğitim bakanı yok. O çan eğrisini biz ayarlayıp değiştirmiyoruz, biri var belki o kafasına eserse 1 günde TEOG'u kaldırdığı gibi sistemi komple değiştirir, anca onda top yani. Sırf sıkıntıdan başlık açıyorsunuz. Çalışıp al en yüksek notunu sonrası sende değil zaten.

93'e özel fetişin mi var mesela neden 94 veya 92 değil onu anlamadım. Böyle saçmasapan sorular sormayın Allah aşkına, aramızda milli eğitim bakanı yok. O çan eğrisini biz ayarlayıp değiştirmiyoruz, biri var belki o kafasına eserse 1 günde TEOG'u kaldırdığı gibi sistemi komple değiştirir, anca onda top yani. Sırf sıkıntıdan başlık açıyorsunuz. Çalışıp al en yüksek notunu sonrası sende değil zaten.
Sabah sabah uyanamamışsın belli ki diyorum ki normalde alabileceğim en yüksek notları aldığımda 93 oluyor ama açık lisede durumlar farklı mı onu soruyorum. Bilmiyorsan boş boş yorum yazma.

Çan eğrisi sisteminin not ortalamasıyla etkisi yok. Dersi geçmek için o sistem.

Açıköğretim geçen sene Örgün eğitime göre çok daha kolaydı ama bu bakan açıköğretimi zorlaştırabilir. Fen Lisesi gibi çoğu sınavın cevaplarının verildiği bir okuldaysanız kalın bence. Riske atmayın.

Çan eğrisi sisteminin not ortalamasıyla etkisi yok. Dersi geçmek için o sistem.

Açıköğretim geçen sene Örgün eğitime göre çok daha kolaydı ama bu bakan açıköğretimi zorlaştırabilir. Fen Lisesi gibi çoğu sınavın cevaplarının verildiği bir okuldaysanız kalın bence. Riske atmayın.
Bilmiyorum ama bir anda puanım 3 puan arttı 5 puan arttı diyenleri gördüm doğruluğunu merak ettim.

Sadece lise öğrencileri girmediği için sınava fazla zorlayacaklarını sanmam.

Bilmiyorum ama bir anda puanım 3 puan arttı 5 puan arttı diyenleri gördüm doğruluğunu merak ettim.

Sadece lise öğrencileri girmediği için sınava fazla zorlayacaklarını sanmam.

Çünkü sınavlar daha kolay. Bir de bir süre Online oldu herkes kopya çekti sınavlarda o da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı