Açık liseden puanlı liseye dönülebilir mi?

Caspianlake

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bakü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F - Asus Dual Mini RTX 3060 Ti - 2x8GB Kingston Fury Beast 3200mhz - Samsung 980 1TB - Corsair HX750 80+ Platinum - MSI H610M-B - Corsair 4000D - ID SE 214 XT - Dell S2721DGFA.
2020'de 398 puan ile puanli liseye girmistim. Bazi durumlar nedeni ile aciga gectim (atilma/disiplin gibi bir olay olmadi). Geri donmemin herhangi bir yolu var mi? Dilekce vs ile?

Kaçıncı sınıfsınız şu an?

Kaçıncı sınıfsınız şu an?
Açıkta 4 donem bitirdimde yaş olarak bakarsak 12. Sinifta olmam lazim. (18 yasini doldurmadim daha). Örgune 1 yil gittim o da sinavlara giremedigimden kalmistim.

Açıkta 4 donem bitirdimde yaş olarak bakarsak 12. Sinifta olmam lazim. (18 yasini doldurmadim daha). Örgune 1 yil gittim o da sinavlara giremedigimden kalmistim.

Hocam 12.sınıf ta almayabilirler. Ancak halk eğitim merkezi müdürlüğüne giderek yüz yüze sormanız daha iyi olacaktır. Burada herkes kendi fikrini belirtir kafanız karışır.

Mümkün. Bir arkadaşım açıktan geri döndü.
Ama şartlı mı bilmiyorum.
Bilgi icin cok tesekkur ederim. Bir ihtimal olmasi bile iyi.

Hocam 12.sınıf ta almayabilirler. Ancak halk eğitim merkezi müdürlüğüne giderek yüz yüze sormanız daha iyi olacaktır. Burada herkes kendi fikrini belirtir kafanız karışır.
Halk egitimde en son 2 resmi gorevli yanlis bilgilendirdi diye yarim yil kaldim. Onlardan yine sorarimda pek yardimci olmazlar.

Rica ederim. Yalnız size tavsiyem gerçekten iyi öğrenciler yoksa dönmeyin.
Sınav senesi hiç iyi olmuyor. Zaten 2 ay kaldı şurada.
Bende istemiyordum ancak cok uzun hikaye bazi durumlar yuzunden orgune donmem sart oldu. Donebilirsem bari duzgun liseye doneyim diye sormustum.

Bende istemiyordum ancak cok uzun hikaye bazi durumlar yuzunden orgune donmem sart oldu. Donebilirsem bari duzgun liseye doneyim diye sormustum.
Puanlı kısmını kaçırmışım. Arkadaşım normal obp ile alan liseye döndü.
Ama oraya dönülebilir puanlıya dönülmez diye şart olacağını sanmam.

Hocam şuan ki obp'niz ile alan liselere gidebiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı