Açık liseye geçiş

Sasques

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, acık liseye geçmeyi düşünüyordum yeni şartlarda takım veya bireysel sporlarda en az 3 yıl lisanslı sporcular yazıyordu. Ben 4-5 yıllık bir karate lisansına sahibim, ama 2-3 yıldır yarışmalara falan katılmıyorum bilen varsa geçebilir miyim?

Arkadaşlar selam, acık liseye geçmeyi düşünüyordum yeni şartlarda takım veya bireysel sporlarda en az 3 yıl lisanslı sporcular yazıyordu. Ben 4-5 yıllık bir karate lisansına sahibim, ama 2-3 yıldır yarışmalara falan katılmıyorum bilen varsa geçebilir miyim?

Geçersiniz hocam maçlara falan gerek yok lisans geçerli olsun yeterli.

Şu anki yeni sistemde herhangi bir kusurun olmadığı sürece geçemiyorsun diye biliyorum fakat ortaokuldan liseye geçmek için tercih yapmadıysan geçebiliyorsun diye biliyorum.

millî sporcular dışında bireysel veya takım sporlarında en az üç yıl faal lisanslı olarak yarışmalara katılan sporcular ve Türkiye olimpik hazırlık merkezleri ile sporcu eğitim merkezlerine kayıtlı olanlar;

Açık liseye geçebilmeniz için en az 3 yıl etkin olarak lisanslı şekilde yarışmalara katılmanız gerekiyor.

millî sporcular dışında bireysel veya takım sporlarında en az üç yıl faal lisanslı olarak yarışmalara katılan sporcular ve Türkiye olimpik hazırlık merkezleri ile sporcu eğitim merkezlerine kayıtlı olanlar;

Açık liseye geçebilmeniz için en az 3 yıl etkin olarak lisanslı şekilde yarışmalara katılmanız gerekiyor.

Aynısını yazdım birde disslike atiyorsun kardeşim futbolda 3 yıl lisansli oynadim ben bu sene okula gidecegim seneye gececegim mesela futbola devam edecegim bahanesiyle

3 yıllık spor lisansından ziyade aktif olarak yarışmalara katılım önemli hocam.

Yarışmalara katilimdan kastınız maçlara cikiyorsunuz futbolda sadece ben de maçlara çıktım zaten ayrıca maça çıkmış olmanıza bakmiyorlar pek hem maçta oynatılmayacaksanız lisansinizi çıkarmıyorlar.

Geri
Yukarı