Açık liseye nasıl geçilir?

bilal34

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bildiğiniz üzere bu sene açık öğretime geçişler zorlaştırıldı. Bazı yerlerden duyduğum kadarıyla okulla konuşup dilekçe vs. yazdırıp bunu milli eğitime vererek açığa geçebiliyormuşuz sanırım doğruluğu konusunda çok emin değilim. Bu sene dönem başında babaannemi kaybettim, anksiyete, OKB ve odaklanma problemlerim var. Anksiyete için daha önce özel bir psikologla görüştüm fakat elimde bu konuyla ilgili belge vs. yok. Normalde harcadığım devamsızlığım sadece 6 gün fakat geç kalmalarımdan dolayı 12 gün oldu. Sınıfta kalacağım diye korkuyorum. Artık psikolojim kalmadı. Hayalet gibi sırf devamsızlık dolsun diye okula gidiyorum. Acaba psikolojik rahatsızlıklarımı söz konusu ederek açığa geçebilir miyim? Eğer oluyorsa ne yapmam lazım dilekçe vs. diyorlar nereden alınıyor bir psikiyatriye gidip rapor alıp öyle mi sunmak gerekiyor? Peki böyle bir durumda gelecekte iş konusunda bir etkisi olur mu? Psikologa gidince bir sorun olmuyor ama sanırım psikiyatride ileride sorun çıkabiliyormuş? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Psikolojik hastalığının raporunu alıp başvur ayrıca annenler gidip okulla konuşsun özürsüz devamsızlığını özürlüye geçirt başın sağ olsun bu arada.

Psikolojik hastalığının raporunu alıp başvur ayrıca annenler gidip okulla konuşsun özürsüz devamsızlığını özürlüye geçirt başın sağ olsun bu arada.
teşekkür ederim başsağlığı için, geç kalmalarda yarım gün giriyorlar onlar silinmiyor :(( normalde geç girmeleri lazım ama yarım gün giriyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı