Açık liseye nasıl geçilir?

atakanc23e2e

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 15 yaşındayim okula gitmek istemiyorum ama zorla gonderiliyorum. Okumak istemiyorum. Uyuyorum okulda. Bir şey anlamıyorum. Okulda sınavlardan düşük alıyorum. Nasıl açığa gecebilirim? Anadolu lisesiyim. Bırakmak mantıklı mi?

Arkadaşlar, 15 yaşındayim okula gitmek istemiyorum ama zorla gonderiliyorum. Okumak istemiyorum. Uyuyorum okulda. Bir şey anlamıyorum. Okulda sınavlardan düşük alıyorum. Nasıl açığa gecebilirim? Anadolu lisesiyim. Bırakmak mantıklı mi?
Meslek Lisesine git, Mesleki Eğitim Merkezine gir. Ben 11.sınıfta girmiştim. Bilgisayar bölümün de Ustalık belgem + Dükkan açma belgem var. Ve 2 yıl uni okuyup Diploması alırsan güzel olur.

Bıraktığında yapmayı planladığın yapabileceğin meslek olma potansiyeli olan bir şey var mı?

30 yaşında bunu yaptığın için pişman olacaksın.
Abi şimdi böle giderse sınıfta kalcam sinavlardan 1 2 5 10 25 alıyorum devamlı dersleri dinlemeyi çalışıyorum yok anlamıyorum

Bıraktığında yapmayı planladığın yapabileceğin meslek olma potansiyeli olan bir şey var mı?
Yok aklımda garson olur gibi

Yok aklımda garson olur gibi
Bu kadar ileriye gitmeye gerek yok. 2 yıla sınav senesinde anlayacaktır.
Şimdiden istemiyorum.sinavlarim çok düşük dersleri dinleme me rağmen ders anlamıyorrum unutuyorum bazende çok düşük alıyorum sinavlardanda

Yeni konular

Geri
Yukarı