Açık liseyi önceden bitirebilmek mümkün mü?

• Konuyu başlatan BeroM
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 609

BeroM

Centipat
Daha fazla  
Açık lisede 7 dönem kaldı deniliyor ama 18 yaşındayım bu dönemleri bitirebilir miyim?
Önceden bir şekil yapıp bitirebilir miyim?

Önceden yapmak gibi bir şansınız yok, 8 dönem yani 4 yıllık okuyorsunuz. 8 dönem (4 yıl) okumadan, krediyi ve zorunlu dersleri tamamlamadan mezun olma şansınız yok.

@emr0, dönem ve zorunlu dersleri tamamlama şartları bulunmakta. Şu an zorunlu ders 0 olarak görünüyor, nedenini anlamadım.

1679417431936.png

Önceden yapmak gibi bir şansınız yok, 8 dönem yani 4 yıllık okuyorsunuz. 8 dönem (4 yıl) okumadan, krediyi ve zorunlu dersleri tamamlamadan mezun olma şansınız yok.

@emr0, dönem ve zorunlu dersleri tamamlama şartları bulunmakta.
4 yıl açık lisede okuma gibi bir şey yok. Tanıdığım biri 10. sınıfta geçti 12. sınıfa başlamadan bitirdi. Yanlış anlaşılma olmasın 12. sınıf konularınıda gördü. Sadece erken bitirdi. Çünkü kredisi yeterliydi.

Benim 210 kredim var kaç kredide bitiyor

210 kredim var benim nasıl bitireceğim?

4 yıl açık lisede okuma gibi bir şey yok. Tanıdığım biri 10. sınıfta geçti 12. sınıfa başlamadan bitirdi. Yanlış anlaşılma olmasın 12. sınıf konularınıda gördü. Sadece erken bitirdi. Çünkü kredisi yeterliydi.

210 kredim var reis nasıl olacak

Bende açık lisedeyim 170 krediyi tamamlaman gerekiyor geçmek için.

210 kredim var nasıl bitirdin

Eğer istenilen krediye ulaşırsanız zaten hemen mezun oluyorsunuz. Ne zaman geçtiniz?

Ben bu seninin başında geçtim dönem sayısı toplam 7 olarak gözüküyor.
Ama 210 kredim var

Benim 210 kredim var kaç kredide bitiyor

210 kredim var benim nasıl bitireceğim?

210 kredim var reis nasıl olacak

210 kredim var nasıl bitirdin

Ben bu seninin başında geçtim dönem sayısı toplam 7 olarak gözüküyor.
Ama 210 kredim var
Sistemden bakın zorunlu ders sayısına. Zorunlu derslerin sınavlarına girdikten sonra mezun olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı