Açık öğretim lisesi sınavı son 4 gün!

Makaleler
44
25 Mart'ta olacak sınavı tekrar hatırlatayım dedim. Online sınav olacak. Herkese şimdiden kolay gelsin.

Not: Sınav geldiği gibi başlama zorunluluğu yok. Belli bir tarih aralığında sınav izni var. Öbür türlü normal olsaydı mecburen çıkan okula gidecektiniz. Ben bildireyim dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google'a bakmak serbest galiba :)

Hocam vallahi pek iyi olmamış eğitim açısından. Yapacaksanız tüm sınavları Online yapın da bilmediklerimize internetten bakalım yani. :D Sağlık açısından iyi de eğitim açısından da doğru ama biraz haksızlık gibi olmuş.

Geçen seneki sınavda açık öğretim lisesi sınavına giren 18 yaş üstü kişilere torpil geçildi. 16 tane geçmem gereken ders vardı ve 6'ya düştü. Mutlu oldum.🤪 Ama 18 yaş altına yok. Sağ olsunlar kredim de doldu. Sadece bu dersleri geçtim mi yetiyor. Ayrıca 3 sınavda geçemezsem bile kendi kendine muaf oluyor

Evet bu yüzden herkesin elinde telefonlar. :D Ablam geçen 2 hafta önceki sınavdan 35 kredi almış. :D Tam puan oluyor sanırım. Puanlama sistemini tam anlamadım. Hayat online sınav olanlara güzel.
Evet tam puan. Puanlama sistemi;
En fazla 13 ders seçiliyor ve bu da 36 krediye denk geliyor. Her dersin kredisi farklı oluyor. Kredi 192'de bitiyor. Meslek liseliler içinse 210 olması lazım ama tam hatırlamıyorum. Alan yok bölümünde (Anadolu) 8 dönem, 192 kredi ve zorunlu ders bittiği anda mezun oluyorsun. Ve yılda 3 dönem var. Hepsini tam veren kişi 3,5 yılda mezun oluyor. Tabii hepsini yapabilir ise.

Geri
Yukarı