Açıktan üniversite okumak

Açılın ben AÖF okuyorum. 😁 Anadolu üniversitesi ybs okumaktayım. Sınavlar akademik takvimde belirlenen zamana göre yapılır. Hafta sonu liseye gidip aynı ÖSYM sınavı gibi sınavı olup geliyorsun. Dersler Anadolu üniversitesinde dersi canlı izleme veya tekrarını izlemek şekilde iki yöntem var. Hangisi sana uygunsa. Anadolu üniversitesinde bütünleme yok, 4 yanlış 1 doğruyu götürüyor. 4 yanlış 1 doğru kuralı diğer AÖF'lerde var diye biliyorum. Anadolu üniversitesinde vize 1-4 final 1-8 ünite sorumlusunuz. Diğer AÖF'lerde ünite farkı vs olabilir. İstanbul auzef, Erzurum ata-AÖF, Anadolu üniversitesi AÖF ve Ankara üniversitesi ankuzef yeni açıldı.
Hocam hortlatmak gibi olacak kusura bakmayın ama şu an ne yapıyorsunuz? Ben de açık öğretim YBS okuyacağım önerir misiniz? Diploması normal diplomalardan farklı mı?

Hocam hortlatmak gibi olacak kusura bakmayın ama şu an ne yapıyorsunuz? Ben de açık öğretim YBS okuyacağım önerir misiniz? Diploması normal diplomalardan farklı mı?

Ne kusuru estafurullah. Resmi olarak aynı ama fiilde örgün YBS okuyan ile aynı değildir diye düşünüyorum. Şu an bir şey yapmıyorum. Sektördeki junior developer almama sorunu, sağlığımla uğraştığım ve zayıf noktalarım olduğu için için iş ilanlarına bak(a)madım. JavaScript ve React üzerine kendimi geliştiriyorum. En son React ile web sitesi yapmıştım. Bu aralar 30 days of React reposuna çalışıyorum.

hocam
Ne kusuru estafurullah. Resmi olarak aynı ama fiilde örgün YBS okuyan ile aynı değildir diye düşünüyorum. Şu an bir şey yapmıyorum. Sektördeki junior developer almama sorunu, sağlığımla uğraştığım ve zayıf noktalarım olduğu için için iş ilanlarına bak(a)madım. JavaScript ve React üzerine kendimi geliştiriyorum. En son React ile web sitesi yapmıştım. Bu aralar 30 days of React reposuna çalışıyorum.
Hocam ne mezunusunuz hangi üniversite ve bölüm ve hangi programlama dillerine hakimsiniz

hocam ben okurken IT alanında çalışacağım o yüzden açık okumak istiyorum.

Hocam ben okurken ıt alanında çalışacağım o yüzden açık okumak istiyorum.

Ben Front-End developer olarak çalışmak istiyorum ama bazı eksikliklerim var onları kapatmaya çalışıyorum.

Hocam ne mezunusunuz hangi üniversite ve bölüm ve hangi programlama dillerine hakimsiniz.

Ön lisans bilgisayar programcılığı CBÜ, DGS Anadolu Üniversitesi AÖF YBS. Web programlama alanı JavaScript, React. HTML vs programlama dili değil yazmadım.

Ben Front-End developer olarak çalışmak istiyorum ama bazı eksikliklerim var onları kapatmaya çalışıyorum.

Ön lisans bilgisayar programcılığı CBÜ, DGS Anadolu Üniversitesi AÖF YBS. Web programlama alanı JavaScript, React. HTML vs programlama dili değil yazmadım.
Şuan ne yapıyorsunuz bende AÖF PC programlama okuyorum

Geri
Yukarı