Açılınılacak kıza alınacak hediye önerisi

Trerdem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
2023 Bekleyin göreceksiniz(!)
Arkadaşlar artık kızın benden hoşlandığına eminim, yakın arkadaşları benim de arkadaşlarım kızın duygularını biliyorum, ihtimal yüzde 99 değil 100. Ben de çok seviyorum kızı.
Aramızda bir şeyler var yani belli, artık bu işi bir resmiyete dökmek istiyorum.
1'e 1 bir buluşma ayarlayıp güzel bir çiçek ile beraber şu iki şeyden birini alıp işi ayarlayacağım artık.
Parası gerçekten önemli değil, sizce kolye mi daha hoş olur bileklik mi? Kıza direkt bu tarz bir soru sordum ne istersin alınsa diye bileklik dedi ama şu kolyede çok hoşuma gitti.
Başka şeyler önerebilirsiniz ama çok hoşuma gitti şunlar. Fikirlerinizi bekliyorum artık)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bileklik alın boş verin kolye falan. Tamam tatlı falan ama bana göre fazla para bunlar. Atıyorum ki ayrıldın geri vereceği belli değil. Pişman olursun. Olmaya da bilirsin tabi belki ilişki yürür evlenirsin ama bilinmezlik.

Önemli olan onun senin hediyene sevinmesi ve seninde sevindiğini görünce sevinmen değil mi? Pahalı şeylere gerek yok. Önemli olan hediyenin senden gelmesi ve birlikte zaman geçirmeniz. Bence tatlı ve orta halli bir bileklik alın.

Bileklik alın boş verin kolye falan. Tamam tatlı falan ama bana göre fazla para bunlar. Atıyorum ki ayrıldın geri vereceği belli değil. Pişman olursun. Olmaya dabilirsin tabii belki ilişki yürür evlenirsin ama bilinmezlik.

Neden geri versin hocam? Hediye verirken bu tarz düşünceleriniz varsa zaten olmaz o kızla. Bunun amacı bu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı