Steam Açılıp kapanıyor

SlayerTurtle

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben PC'mi Kaspersky ile tarattım ve virüs çıktı. Ondan önce de Steam, Opera GX gibi uygulamalar açılmıyordu. Şimdi sözde virüsleri kaldırdım ama Steam falan hala açılmıyor. Böyle açılıyor ana ekrana geliyor sonra kapanıp açılıyor. Bu 5-6 kere oluyor sonra kapanıyor(Görev Yöneticisi'nden de). Ne yapabilirim? Steam'i silip tekar yüklemeyi denedim. Bir de PC'm olduğundan daha sesli çalışıyor.

sisteminin fanı hızlı çalışıyorsa arkada bir işlem yapılıyordur ve sistem steam e güç ayıramıyordur büyük ihtimal mining virüsü olabilir bende yaşadım bu videoyu izlemeni öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

sisteminin fanı hızlı çalışıyorsa arkada bir işlem yapılıyordur ve sistem steam e güç ayıramıyordur büyük ihtimal mining virüsü olabilir bende yaşadım bu videoyu izlemeni öneririm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam kaspersky ile tarattım hiç bir şey çıkmadı görev yöneticisi 30 larda falanda değil trojen olduğunu düşünüyorum

Benim de arada bir client kapanıp tekrar açılıyor. Virüs yok ama RAM'den kaynaklı sanırsam. Arkadaşın dediği gibi güç ayırmıyor. Ben rahatça kullanıyorum rahatsız etmiyor, senin ki hiç açılmıyorsa bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı