Açılmayan telefon verilerini yedekleme

melisasu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, telefonum şu an açılmıyor. Ve içindeki bilgiler gitsin istemiyorum. WhatsApp mesajlarını telefon açılmıyorken nasıl yedekleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
samsung J2 prime. samsung yazısında takılı kaldığı için giremiyorum.
Hangi olaydan sonra açılmamaya başladı?
Güç, ses açma ve ana ekran tuşuna basılı tutup recovery mode a geçin, ses tuşlarıyla aşağıya inip "Wipe cache" seçeneğine gelin ve güç tuşuna basın. Bu işlem önbelleği silecek, dosya kaybetmeyeceksiniz merak etmeyin.

Güç, ses açma ve ana ekran tuşuna basılı tutup recovery mode a geçin, ses tuşlarıyla aşağıya inip "Wipe cache" seçeneğine gelin ve güç tuşuna basın. Bu işlem önbelleği silecek, dosya kaybetmeyeceksiniz merak etmeyin.
Şarjım bitti şarja taktım açmayı denedim ve takılma başladı. Daha önce hiç başıma gelmemişti ve telefonum gayet sorunsuzdu. Deneyeyim söylediğinizi ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim
cache wipe failed ve cazhe wipe complete alt alta yazıyor altında kırmızı yazılar var acaba temizlenemedi mi
yine takılıyor maalesef :(

Şarjım bitti şarja taktım açmayı denedim ve takılma başladı.
Cihaz aniden kapandığı için sistem dosyaları zarar görmüş gibi görünüyor.

Root yoksa, OEM kilidi açık değilse ya da custom recovery yoksa, yazılımsal olarak kurtarmak imkansız ne yazık ki.
Güvenlik amacıyla, Android açılmadan dosyalara erişilmesini engelliyor telefonlar. Anca yukarıda saydığım 3'lüden birinin telefonun sahibi tarafından atılmış olması gerekiyor ki öyle kurtarma işlemi yapılabilir.

Factory reset atmaktan veya işinin uzmanına götürüp dosyaları kurtartmanızdan başka şansınız yok. Yine @184424 hocamız da bir baksın, belki bildiği bir yolu vardır ama benim bildiğim şu anki durumda imkansız.

Cihaz aniden kapandığı için sistem dosyaları zarar görmüş gibi görünüyor.

Root yoksa, OEM kilidi açık değilse ya da custom recovery yoksa, yazılımsal olarak kurtarmak imkansız ne yazık ki.
Güvenlik amacıyla, Android açılmadan dosyalara erişilmesini engelliyor telefonlar. Anca yukarıda saydığım 3'lüden birinin telefonun sahibi tarafından atılmış olması gerekiyor ki öyle kurtarma işlemi yapılabilir.

Factory reset atmaktan veya işinin uzmanına götürüp dosyaları kurtartmanızdan başka şansınız yok. Yine @184424 hocamız da bir baksın, belki bildiği bir yolu vardır ama benim bildiğim şu anki durumda imkansız.
Çokk teşekkür ederim.Factory reset dediğiniz , aynı yolla çıkan reset tuşu mu oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı