Çözüldü Telefon yedekleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

XandeR12

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabayte B450 Gaming X 3600MHZ DDR4 ATX Anakart

Sapphire Pulse AMD 6700XT (PCI-E 4.0) GDDR6 Ekran Kartı

AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci

XPG Gammix D30 16GB (8x2) 3200MHZ CL16 Ram

Corsair MP510 960GB (3500 Read - 3000 Write) SSD

Xigmatek Venom X 650W +80 Bronze Kasa

AOC 24G2U 144HZ IPS 1MS (MPRT) Monitör
Telefondaki bütün video ve fotoğrafları yedekleyip telefondaki bütün videoları silmek istiyorum. Güvenilir uygulama önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Google One var fakat telefondan sildiğimde Google One'dan da siliniyor.
Silme ve yedekleme işlemini Google Fotoğraflar'dan yapman gerekiyor. Fotoğrafları seçip cihazdan sil seçeneğine dokunman yeterli.

Screenshot_20231214-121310-min.png
Telefon Android ise Usb kablosuyla bilgisayara bağladığınızda her şeyi yedekleyebiliyorsunuz. Genelde fotoğraf ve videolar DCIM klasörlerinde olur. Kopyala yapıştır mantığıyla bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Uygulamaya gerek yok yani harici olarak. Sadece ilk taktığınızda telefonda tuş kilidini açın ve USB modu gibi bir seçenek varsa seçin, eğer bağlantıya güveneyim mi derse de güven deyin.

Telefon Android ise USB kablosuyla bilgisayara bağladığınızda her şeyi yedekleyebiliyorsunuz. Genelde fotoğraf ve videolar dcım klasörlerinde olur. Kopyala yapıştır mantığıyla bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz. Uygulamaya gerek yok yani harici olarak. Sadece ilk taktığınızda telefonda tuş kilidini açın ve USB modu gibi bir seçenek varsa seçin, eğer bağlantıya güveneyim mi derse de güven deyin.

Biliyorum fakat uzun süre şehir dışında kalacağım yanımda bilgisayarımda yok dijital olarak yedeklemek istiyorum.

O zaman Google Drive hesabınıza yedekleyebilirsiniz. Ek yer almanız gerkebilir.

Ya da Dropbox kullanabilirsiniz.

Ya da Microsoft One Drive düşünebilrisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı