Acronis True Image ile tek bir yedek dosyası oluşturma

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Acronis True Image adlı programın orijinal sürümüne sahibim. Her gün saat 20:00'da otomatik yedek alıyor fakat yedekleri aşağıda koyacağım resimdeki gibi bölüm bölüm alıyor. Ben arada bu bölümlerden sadece en son alınanın kalmasını eskilerin silinmesini istiyorum. Otomatik olmuyorsa da kendim yapabilir miyim?

Yani şöyle söyleyeyim, en baştaki B1_S2_V1 ve en sondaki de B3_S6_V1 olarak gözüküyor. Ben en baştaki ile en sondaki hariç hepsini silip, en sondakini B1_S3_V1 yapsam yani en üstün bir altındakinin ismini versem. Geri yüklerken sıkıntı çıkarır mı? Kısacası demek istediğim aralardakini silip sadece en son aldığı yedek kalsın diğerleri yer kaplamasın istiyorum. Bunun ayarını Acronis'de bulamadım varsa eğer, tam anlatabildim mi bilmiyorum ama hata veriyor arkadaşlar of of. İlerleme kısmı vardı ya sistem yazısına kadar ilerlemiyor çözmümü nedir?
Olmuyor işte.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (57).png
    Ekran Görüntüsü (57).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 29
  • 1560936103653.png
    1560936103653.png
    8,4 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleyen: Moderatör:
Seçenekler kısmında tablar var ordan tek tek seçerek yedeklemenin nasıl yapılacağı konusunda adım adım ilerleyeceksiniz.

@241046 seçenekler kısmından nasıl yapacağım ayarlayacağım resim atsanız bana olur mu acaba nereye tıkladığımıda bilmiyorum.
@241046 usta bilmiyorum gerçekten seçenekler kısmını of of.
@241046 usta ya.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (58).png
    Ekran Görüntüsü (58).png
    1,4 MB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Okulumuza 16 tane FreeDos masaüstü geldi. Bir bilgisayara kurulumu tamamlayıp yedek aldım. Fakat bir türlü diğer bilgisayarlara yedeği kurma işlemini yapamıyorum. Yardımcı olun lütfen iki gündür çözemiyorum sorunu :(

Geri
Yukarı