Activision, CoD Warzone'un fişini çekti

Makaleler
25
Evet, o kara gün geldi ve oyun 21 Eylül saat 20:00 itibarıyla erişimden kaldırıldı. Battle.net'te Modern Warfare'a gelen 3 GB'lık güncelleme ile oyunun hayatına son verildi. Warzone Caldera, Battle.net/Steam indirme seçeneklerinde ve oyunun menüsünde görünmüyor artık.

Ekran Alıntısı1.PNG

Ekran Görüntüsü (8).png

Bana pandemide yaşattığın güzel anılar için teşekkürler güzel dostum... 🫡

Evet, o kara gün geldi ve oyun 21 Eylül saat 20:00 itibarıyla erişimden kaldırıldı. Battle.net'te Modern Warfare'a gelen 3 GB'lık güncelleme ile oyunun hayatına son verildi. Warzone Caldera, Battle.net/Steam indirme seçeneklerinde ve oyunun menüsünde görünmüyor artık.

Eki Görüntüle 1952211

Eki Görüntüle 1952210

Bana pandemide yaşattığın güzel anılar için teşekkürler güzel dostum... 🫡

Kaldırılan oyun Warzone 2.0 mı? Artık oynamayacak mı yani?

Warzone dosyalarının kaldırılması, arayüzün güncellenmesi vs. Dosyaların kaldırılması için tam tersine güncelleme yapılması gerekiyor.

Hayır, 2020'de çıkan Warzone.
Warzone 2.0 kaldırılsa gram üzüntü duymam oyun indirdiğimde beni deli etti resmen parçalayacaktım etrafı. Warzone nasıldı bilmem ama Warzone 2.0 kadar rezalet kanser oyun görmedim. Her 5 dakikada bir maçın ortasında bağlantı kesiliyordu.

Warzone 2.0 kaldırılsa gram üzüntü duymam oyun indirdiğimde beni deli etti resmen parçalayacaktım etrafı. Warzone nasıldı bilmem ama Warzone 2.0 kadar rezalet kanser oyun görmedim. Her 5 dakikada bir maçın ortasında bağlantı kesiliyordu.

Emin olun ilk Warzone çıktığında da bu tip sorunlar yaşanıyordu. Saçma sapan DirectX hataları, oyunun aniden kapanması, çözümü olmayan hatalar vs. Zamanla rayına oturacaktır. Şu anda Warzone 2.0'ın en büyük sıkıntısı optimizasyon sorunu. İlk Warzone da takılmadan donmadan yağ gibi akarken 2. oyunda saçma sapan takılmalar yaşanıyor. Warzone tarafının optimizasyonu bir türlü oturmadı multiplayer'a göre.

Emin olun ilk Warzone çıktığında da bu tip sorunlar yaşanıyordu. Saçma sapan DirectX hataları, oyunun aniden kapanması, çözümü olmayan hatalar vs. zamanla rayına oturacaktır. Şu anda Warzone 2.0'ın en büyük sıkıntısı optimizasyon sorunu. İlk Warzone da takılmadan donmadan yağ gibi akarken 2. oyunda saçma sapan takılmalar yaşanıyor. Warzone tarafının optimizasyonu bir türlü oturmadı multiplayer'a göre.

Şu anki Warzone'un en büyük sorunlarından biri bence controller-mouse arasındaki dengesizlik. Optimizasyon konusunda ilk çıktığı zamana oranla, en son oynadığım zamanlar (1.5 ay kadar önce) gayet iyiydi. Hiçbir error, oyun kapanması sorunları yaşamıyordum. Yaşadığım en büyük sorun oyunu Steam'den satın almamdan kaynaklı Steam serverları çöktüğünde Warzone'da da oyundan atmasıydı. Aim assist (legal hile) mouse oyuncularını yakın-orta mesafe savaşlarında çaresiz bıraktırıyor. Oyunda şu sıralar büyük bir turnuva olması lazım ya da yeni bitmiş olabilir. Çoğu oyuncu Controller oyuncusuydu. KB/M oynayan belki 10 oyuncu bile yoktur. Warzone 1'e göre 2'de aim assist çok güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı