Call of Duty Modern Warfare serisi 119.50TL

Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Elektrik elektronik mühendisi
Call of Duty: Modern Warfare Franchise Bundle paketini Steam üzerinden 119, 50 TL fiyatla satın alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Call of Duty: Modern Warfare Franchise Bundle paketini Steam üzerinden 119, 50 TL fiyatla satın alabilirsiniz.
Bence 4'un Remastered versiyonu alinmali. Onun disinda guzel.

Almaya çalıştım ama kütüphanede olan oyunlar paket fiyatından düşmedi. Bilgisi olan var mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20230701-WA0015.jpeg
    IMG-20230701-WA0015.jpeg
    397,7 KB · Görüntüleme: 92
Güzel fiyatmış hemen yapıştım. Sadece MW3 bundle 130 küsurdü. MW serisini teker teker almayı düşünüyordum gelmesi iyi olmuş.

Kutuphanenizde var sanirsam oyunlar. Oldugu icinde alinmiyor cunku tek paket. Aynisi EA'in mega indiriminde de olmustu.

Teker teker almaniz gerekiyor kutuphanenizde olmayan oyunlari.

Düşmesi gerekirdi bence.

Arkadaşlar Game Pass'e gelme ihtimali var diye almiyorum sizce mantikli bir karar mi?

Çünkü tüm seriyi baştan sona oynamak istiyorum hikayesel olarak. Online da işim yok. Böyle alacağim bir Modern Warfare paketi yetersiz gelir.

Not Modern Warfare 2-3-4 falan hepsini oynadım. :D Son çıkanlar 3 oyun hariç nerdeyse tüm seriyi sömürmüşümdür.

Son düzenleme:
Ekstra 9TL verip DLC'lere de sahip olduğunuz ve günümüzde hiç kâr ettirmeyen bir paket bu. O DLC'lerin hepsi online ile alakalı ve oyunun online kısmını bırakın genel oyuncu sayısı bile yok denecek kadar az. Yani o DLC'ler boşa alınıyor. Ha oyunları ayrı ayrı alsanız bile 110TL ettiğinde ekstra 9 TL'ye maksat hesaptaki DLC sayısını arttırmak olsun diye alınabilir. Onun dışında Modern Warfare değil de Call of Duty açlığınız varsa alttaki konudaki paketler daha iyi:

Arkadaşlar Game Pass'e gelme ihtimali var diye almiyorum sizce mantikli bir karar mi?

Çünkü tüm seriyi baştan sona oynamak istiyorum hikayesel olarak. Online da işim yok. Böyle alacağim bir Modern Warfare paketi yetersiz gelir.

Not Modern Warfare 2-3-4 falan hepsini oynadım. :D Son çıkanlar 3 oyun hariç nerdeyse tüm seriyi sömürmüşümdür.

Fiyat uygun bence alınır hocam tabi alacağın başka oyun yoksa ben alacak oyun bulamıyorum 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı