ACTIVISION'un Call of Duty serisi

339330

Hectopat
Merhabalar, Call of Duty serisine girmeyi düşünüyorum. Uzun ve sıkı bir araştırma sonucu Call of Duty, Call of Duty 2, Call of Duty 4: Modern Warfare, Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunlarına girişmeyi düşünüyorum. Bu oyunlar hakkında bir sorum var: Bu oyunlar duyduğuma göre her indirimde aynıymış doğru mudur? Bu arada daha önce zam geldi mi? Duyduğuma göre Black Ops'a gelmiş ama benim kastım bu oyunlar. Benim zamanımda oyunlar sırasıyla indirimde 24.5, 24.5, 24.5, 36.45 TL.
Bu arada yaklaşık 20 yıl önce çıkmış oyunu 50 TL fiyatına satmak... İnsaf be kardeşim alt tarafı 6-7 saat alt tarafı hatta 5 saat Allah belanızı versin

Son düzenleme:
@339330 gayet güzel bir şekilde cevap veren var bu arada:
İkinci dünya savaşını ele alan oyunlarını aşağıdaki paketle uyguna alabilirsin.
Bu paketi indirime koymuyorlar. Ama her türlü üç oyunu tek tek almaktan daha uyguna denk geliyor.
İndirimlerde ilk oyunlar 25 ₺ düşüyor. Tüm oyunlar 75 ₺ tutuyor.

Onun dışında Modern warfare 1 ve 2 oyunlarının indirimli fiyatlarına bağlantıdan bakabilirsin.
Black OPS bu oyunları bitirdikten sonra bakmanı öneririm. Alacaksan da Black ops 1 ve 2 iyidir. Gerisine bulaşmayın. Belki COD Ghosts önerebilirim. Onun da hikayesi güzeldi.

Bu arada sürekli sattığından değil. Activision parayı seven bir firma. Oyunları çok eski olsa bile belirli bir fiyatın altına çekmiyor. En eski oyunları bile 25 ₺ daha aşağısına satılmıyor.

İkinci dünya savaşında geçen oyunları tarihi olayları anlatıyor. Atmosfer ve müzik olarak halen giderleri var. Modern warfare serisinin hikayesi var ama gene önüne geleni vur oyunlarından farkı yok @White Chocolate Mocha
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Niye küfür ediyorsun güzel kardeşim?
Alıntıladığın küfürlü mesajı düzenle etiket falan koy. Mâzallah o mesaj rapor edilmişse, sana da alıntıladığın için ceza kesiliyor.

@339330 gayet güzel bir şekilde cevap veren var bu arada:

Alıntıladığın küfürlü mesajı düzenle etiket falan koy. Mâzallah o mesaj rapor edilmişse, sana da alıntıladığın için ceza kesiliyor.
Düzelttim 😅 Bu arada COD1 ve COD2 klasik vur kır parçala olaylarından ziyade tarihte yaşanmış önemli olayların oyunda yansıtılması gibiydi daha çok. Mesela attığın videodaki Stalingrad olayı. COD2'deki Normandiya çıkarması gibi gibi. COD1'deki Stalingrad bölümündeki grafiği görünce gözümden yaş geldiğini hatırlarım o nasıl atmosfer demiştim ağzım açık kalmıştı çocukken.

Düzelttim 😅 Bu arada COD1 ve COD2 klasik vur kır parçala olaylarından ziyade tarihte yaşanmış önemli olayların oyunda yansıtılması gibiydi daha çok. Mesela attığın videodaki Stalingrad olayı. COD2'deki Normandiya çıkarması gibi gibi. COD1'deki Stalingrad bölümündeki grafiği görünce gözümden yaş geldiğini hatırlarım o nasıl atmosfer demiştim ağzım açık kalmıştı çocukken.
Yakın tarihte tekrar oynadım. O yüzden öyle gelmiş olabilir. E tabi her şey zamanında güzel.

Yakın tarihte tekrar oynadım. O yüzden öyle gelmiş olabilir. E tabi her şey zamanında güzel.
Haklısın beli bende şimdi oynasam belki hatırladığım gibi gelmeyecek. 7 sene falan oldu oynamayalı. Çocukken güzeldi oyunlar bee :D

World at War serinin en gereksiz oyunu. Neden yapıldığını dahi çözemedim. MW1'den sonra çıkıyor. 2. Dünya savaşı temasında COD2 üstüne oyun yok.
Hocam öyle söyleme alınır :D COD WW Japon cephesiyle seriye yenilik getiren, Rus cephesinin korkunçluğunu çok güzel yansıtan bir versiyon. Hikaye olarak COD2 efsane olsa da WW kesinlikle muhteşem.
COD 1-2-3 hikayesiz vur kır parçala devam et iken. COD:5 WAW bence bu oyunların geliştirilip hikaye ile harmanlanılarak ortaya çıkarılmış muhteşem bir versiyonu.
3 oynamak hiç nasip olmadı ama eminim çok güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı