Adamın oturmasında ne var?

Kadın adamın ayak ayak üstüne atmasından rahatsız oluyor ve bundan dolayı tartışma çıkıyor. Sizce bir insanın ayak ayak üstüne atamasında ne var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen belediye başkanı mısın?

Ben bir bayanım 😁😁

Kadınlara verilen gereğinden fazla değer ve sosyal medya birleşince böyle şeyler ortaya çıkabiliyor.

Ben de böyle bir şey yaşamıştım, Farklıydı ama maske sorunuydu, Ablama gitmek için dolmuşa bindim tabi maskesiz binmişim farkına varmadan parayı verdim direk oturdum, Oturmadan daha teyze maskeni tak dedi ben de kafa salladım bir şey deseydim büyürdü ben de direk taktım ama çok ayar olmuştum.

Ben de böyle bir şey yaşamıştım, Farklıydı ama maske sorunuydu, Ablama gitmek için dolmuşa bindim tabi maskesiz binmişim farkına varmadan parayı verdim direk oturdum, Oturmadan daha teyze maskeni tak dedi ben de kafa salladım bir şey deseydim büyürdü ben de direk taktım ama çok ayar olmuştum.
Kadın gayet de haklı burada, otobüse maskesiz binmez yakın zamana kadar yasaktı zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı