Bu videolardaki adamın olayı ne?

Enfavzer

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Youtube'da deli bir adam buldum. Yani çektiği videolara göre gayet kafayı sıyırmış. Videolarının açıklamaları da bunu destekliyor. Evinde sanırım 10 tane hamster besliyor, Minecraft modculuğuyla uğraşıyor. Uludağ sözlük hesabı da varmış. AIDS hastasıyım, pankreas kanseriyim falan diyor. Bir sürü hayvan falan besliyor, 2. videonun başında elinde fetüse benzeyen bir şey var. Bu adamın neyi var?

Videolarında annem kafama asit döktü, beni zehirlediler falan diyor. (Faşist Duçe'mizin ne alakası var onu anlayamadım ama.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• gjkg.png
    gjkg.png
    52,3 KB · Görüntüleme: 148
  • unknown.png
    unknown.png
    200,9 KB · Görüntüleme: 163
Her videosunda organlarla alakalı bir şeyler diyor, video açıklamalarında akrabalarım organ mafyası beni öldürmek istiyorlar diyor. Ve, evinde beslediği hamsterlerden kan alıyor (kedilerden kan almak zor diyor yorumlarda, dahası ölümsüzlük ve üstün zekaya erişmek istiyorum diyor.). Annem kafama asit döktü küçükken diyor, bu doğru olabilir çünkü adamın kafasında kellik var ve doğal gözükmüyor delikler var. Bunlar gerçekten buz dağının görünen kısmı olabilir.

Her videosunda organlarla alakalı bir şeyler diyor, video açıklamalarında akrabalarım organ mafyası beni öldürmek istiyorlar diyor. Ve, evinde beslediği hamsterlerden kan alıyor (kedilerden kan almak zor diyor yorumlarda, dahası ölümsüzlük ve üstün zekaya erişmek istiyorum diyor.). Annem kafama asit döktü küçükken diyor, bu doğru olabilir çünkü adamın kafasında kellik var ve doğal gözükmüyor delikler var. Bunlar gerçekten buz dağının görünen kısmı olabilir.
Çılgın bir bilim adamıdır belki hocam.

En son videosunda ise ilk 40 saniye söylediklerine dikkat edin. Bunları yaşamış olabilir mi? 2 yaşında cinsel taciz, kafa derisinde asit yanığı, saçkıran, ısırıyor diye dişini oyma, konuşuyor diye uyku ilacı verme falan. Başka bir videosunda amcam evime polis kıyafetiyle geldi, organlarımı istiyorlar diyor.

9:20'de ben Hazreti İsa'yım diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı