Adana gazi Anadolu lisesi nasıldır?

Kanka okul da ergenler en azından 07 tayfayla gelenler baya... Anladın. Yıl bir tık 31 c* **** ** *** gibi kelimelerle geçti. Hocalarımız hepsi birbirinden güzel bana girenler ben şimdi 10 oldum ama Ankara'ya taşınacağım o yüzden okul hakkında hızlı bilgi verim tarih öğretmeniyle iyi geçinirsin Hüseyin bakayla coğrafya hocası çok naif bir insan fizikçi taş gibi not: Fiziğin iyi değilse biraz sıkılabilirsin senle ilgilenen müdür yardımcısı erdal hoca iyi biri ama kuralcı biri ona göre talip hoca var dinci ama oda ankaraya tayini çıkmış galiba DC de onu konuşuyoruz zarife hocanın dersinde uyuyabilirsib futbol sahamız yok kamıştan kale yaptık çetin hocayla oda rüzgarda yıkılıyor :D edebiyatta ayfer hocayla Kemal hoca iyiler matematik yazılıları güzel 1. yazılı da geçirdiler geometridede geçirdiler ona göre 2 biyoloji hocalarımız da okulde sevilir sevmeyen yoktur Müdür yardımcımız Aysun hoca ve yeliz hoca ben ikisini de seviyorum ama okulda ki pek çok kişi aysun hocayla arası açık disiplin olaylarından dolayı A101 var okulun arkasında oraya gitme 11 kişi güzel bir ceza yediler disiplinden ağaç dikmeye... Ark'larını iyi seç pandemi nedeniyle soytarılığa kaçmış olanlar var bir de okulda psikolojik rahatsızlığı olan bir 10. sınıf var sınıflar geniş akıllı tahta beyaz tahta ve kara tahta var not matöğretme ni funda hocanın tebeşire alerjisi var onun dersinden önce kullanma öznür hocayı seversin görsel yada müziği seçiceksin ben resimciyim ama müziği seç sınav olup 100 alıyon biz full tuval boyuyoz defter tutmalısın müzikte, fizik kimya biyoloji de diğerlerinde tutmuyon ztn genellikle çoğunluk taktir alıyo 100 sözlü bekle nah alırsın...

Nasıl okul hocam.

Yani yurtta kalacağım ben ama ortam nasıl öğretmenler nasıl falan filan.
Yurtta ece kalıyodu rhat ama 2 yada 3 kişi kalıyon en son 3 ay 1005 tlydi
yemek hanede 3 çeşit yemek var haftada fasulye barbunya favoriler haftada 2 kez garanti:)

arklarını yüzdelik dilimlerine göre seçebilirsin ben hep %4 %5 lerle ark oldum ben okula %7 yle gelmiştim bu sene kolaymış galiba geçen sene mat girmişti.

Kanka okul da ergenler en azından 07 tayfayla gelenler bayağı... Anladın. Yıl bir tık 31 c* **** ** *** gibi kelimelerle geçti. Hocalarımız hepsi birbirinden güzel bana girenler ben şimdi 10 oldum ama Ankara'ya taşınacağım o yüzden okul hakkında hızlı bilgi verim tarih öğretmeniyle iyi geçinirsin Hüseyin bakayla coğrafya hocası çok naif bir insan fizikçi taş gibi not: Fiziğin iyi değilse biraz sıkılabilirsin senle ilgilenen müdür yardımcısı erdal hoca iyi biri ama kuralcı biri ona göre talip hoca var dinci ama oda Ankara'ya tayini çıkmış galiba DC de onu konuşuyoruz zarife hocanın dersinde uyuyabilirsib futbol sahamız yok kamıştan kale yaptık çetin hocayla oda rüzgarda yıkılıyor :D edebiyatta ayfer hocayla Kemal hoca iyiler matematik yazılıları güzel 1. yazılı da geçirdiler geometridede geçirdiler ona göre 2 biyoloji hocalarımız da okulde sevilir sevmeyen yoktur müdür yardımcımız aysun hoca ve yeliz hoca ben ikisini de seviyorum ama okulda ki pek çok kişi aysun hocayla arası açık disiplin olaylarından dolayı A101 var okulun arkasında oraya gitme 11 kişi güzel bir ceza yediler disiplinden ağaç dikmeye... Ark'larını iyi seç pandemi nedeniyle soytarılığa kaçmış olanlar var bir de okulda psikolojik rahatsızlığı olan bir 10. sınıf var sınıflar geniş akıllı tahta beyaz tahta ve kara tahta var not matöğretmeni funda hocanın tebeşire alerjisi var onun dersinden önce kullanma öznür hocayı seversin görsel ya da müziği seçiceksin ben resimciyim ama müziği seç sınav olup 100 alıyorsun biz Full tuval boyuyoz defter tutmalısın müzikte, fizik kimya biyoloji de diğerlerinde tutmuyon zaten genellikle çoğunluk taktir alıyor 100 sözlü bekle nah alırsın...

Yurtta ece kalıyordu rhat ama 2 ya da 3 kişi kalıyon en son 3 ay 1005 tlydi.
Yemek hanede 3 çeşit yemek var haftada fasulye barbunya favoriler haftada 2 kez garanti:)

Ark'larını yüzdelik dilimlerine göre seçebilirsin ben hep %4 %5'lerle Ark oldum ben okula %7'yle gelmiştim bu sene kolaymış galiba geçen sene mat girmişti.

Anladım hocam peki okulda 9.sınıfın ilk günü ne yaptın.

ben yazın yayladaydım o yüzden hangi sinifta olacağımı bilmiyodum okul müdürümüz egemen ceyhun u 9B ye beni 9E ye göndermiş karıştırmış ilk 2 ders yok yazıldım :/ sonra sınıfa girdim herkes bi dikçek gibi bkıyoda bana öyle gelmiş sınıf öğretmenimiz kemal hoca ben oturtu tanışma şöyle harkes ayağa kalkıp adını ve nerden geldiğini söylüyodu onun dışında okulu gezdim ilk gün yanına yemek al kantin de bişe kalmıyo yam yam oluyo herkes aç kalma izzet abi var kantinde tavuk dönerme ve hamburger lezzetli oluyo ilk gün utanabilirsin ztn ilk ay genellikle herkes geçen yıldan arkadaşı varsa onla takılıyo mesala benim 2 kan kardeşim var ikisi benle aynı okula geldi o yüzden rahattım.

Ben yazın yayladaydım o yüzden hangi sinifta olacağımı bilmiyordum okul müdürümüz Egemen ceyhun u 9B ye beni 9E ye göndermiş karıştırmış ilk 2 ders yok yazıldım :/ sonra sınıfa girdim herkes bir dikçek gibi bkıyoda bana öyle gelmiş sınıf öğretmenimiz Kemal hoca ben oturtu tanışma şöyle harkes ayağa kalkıp adını ve nereden geldiğini söylüyordu onun dışında okulu gezdim ilk gün yanına yemek al kantin de bir şey kalmıyor yam yam oluyor herkes aç kalma izzet abi var kantinde tavuk dönerme ve hamburger lezzetli oluyor ilk gün utanabilirsin zaten ilk ay genellikle herkes geçen yıldan arkadaşı varsa onla takılıyor mesela benim 2 kan kardeşim var ikisi benimle aynı okula geldi o yüzden rahattım.

Ben yurtta kalacağım için sıkıntı yok zaten, bende yayladayım. Bu arada 9 kolay mı hocam şimdiden çalışayım mı?

çalışan a kolay çalışmayana zor mantığı hoş 1 hafta çalışıp 50 aldığım bir mat sınavı var haberin olsun sınavlar üst üste oluyo yani şöyle pazartesi mat din salı edebiyat ingilizce çarşamba kimya coğrafya perşembe almanca tarih cuma biyoloji sağlık drama pazartesi fizik 2. din

kardeşm özellikle fen ve sosyal in bölünmesi ağır geliyor haftada 40 saat ....

Yeni konular

Geri
Yukarı