Eskişehir Anadolu Lisesi nasıldır?

Sınavları diğer liselere göre daha zordur tabii ki Fen Lisesi müfredatı diye ayrı bir şey var zaten. Ödevlerden falan bahsediyorsanız ben sıkıntı yaşamadım. Sınavlardan bahsediyorsanız haklısınız.
Borsa İstanbul veya Mehmet Şengül o kadar zor ve boğucu değilmiş ama. Fatih Fen'de zorla ders çalıştırıyorlar dedi hocalar.

Borsa İstanbul veya Mehmet Şengül o kadar zor ve boğucu değilmiş ama. Fatih Fen'de zorla ders çalıştırıyorlar dedi hocalar.
9. sınıfta yıl boyunca Matematik ödevi yapmamıştım hocam sözlüden de kırmamıştı bana da kızmamıştı. Kim dediyse boş yapmış. Ama Fatih Fen yerine Anadolu Lisesi seçen veya Fatih Fen’den Anadolu Lisesi’ne geçen bir sürü kişi var. Tamamen kişinin yapısına bağlı bir durum yani.

Hocam okul ortamı falan nasıl? Öğretmenler nasıl? Sosyal olarak ne imkanlar sunuyor okul?

Hocam okul ortamı keyifli gayet, hele müdür yardımcısı Sinan hoca çok kafa dengi bir adam. Öğretmenler biraz şansa bağlı. Çok iyi anlatan da var çok kötü de. Ali Lidar denen felsefe hocası ülke çapında tanınmış biri. Sosyal manada çok geniş bir okul. Okulda Küçük Prens kitaplari müzesi var. İzci takımı yazları buluşup farklı yerlerde kamp yapıyormuş. Teknofest'te bu sene bizim sınıftan bir takım ödül aldı hatta. Okulda zil yok. Saate bakarak insanlar hareket ediyor.

Hocam okul ortamı keyifli gayet, hele müdür yardımcısı Sinan hoca çok kafa dengi bir adam. Öğretmenler biraz şansa bağlı. Çok iyi anlatan da var çok kötü de. Ali Lidar denen felsefe hocası ülke çapında tanınmış biri. Sosyal manada çok geniş bir okul. Okulda Küçük Prens kitaplari müzesi var. İzci takımı yazları buluşup farklı yerlerde kamp yapıyormuş. Teknofest'te bu sene bizim sınıftan bir takım ödül aldı hatta. Okulda zil yok. Saate bakarak insanlar hareket ediyor.
Okulda zil olmaması tuhafmış. Kargaşa falan çıkmıyor mu? Ayrıca ders konusunda nasıl öğrenciler? Herkes böyle teneffüste bile ders mi çalışıyor?

Geri
Yukarı