Adaptasyon programım yeterli mi?

4 haftalık bir program. İlk defa yapınca hoca bu programı verdi. Program yeterli mi? Çok kısa sürüyor kardiyo hariç. Bundan önce 7 yıl basketbol geçmişim vardı. Hiç spor yapmamış değilim yani. Ama hoca yine de bununla devam et dedi.
FD33CF69-7B87-4378-B46A-DD505E9A9FBB.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
7 yıl önce mi :D? Ben 1 ay ara verdim ve başlarken çok zorlamasam mı diye düşünüyorum. Ayrıca bana yeterli gibi geldi. İyi akşamlar.

4 haftalık bir program. İlk defa yapınca hoca bu programı verdi. Program yeterli mi? Çok kısa sürüyor kardiyo hariç. Bundan önce 7 yıl basketbol geçmişim vardı. Hiç spor yapmamış değilim yani. Ama hoca yine de bununla devam et dedi.
Eki Görüntüle 1444611
Nasıl az sürüyor hocam orda ki program en az 40 dakika sürer. Olayın basketbolla alakası yok ilk 1 ay hocanızın verdiği bu Full Body antrenmanı yapmanız lazım hoca size direk split antrenman verseydi yapamazdınız. İlkte Full Bodyle başlayıp kasların hamlığını atmanız lazım sonra hocanız size split antrenman verecektir.

Eki Görüntüle 1444611
Yeterli gibi hocam ben de yeni başladım çok benzer bir program vermişlerdi.

Eki Görüntüle 1444611

Herkese verilen sabit programdır bu. Araştırıp kendi öğrenmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı