Adata 960GB SU630 300 TL'ye satılıyor

Bende ilk Adata düşündüm ama araştırınca kronik sorunu olduğunu söylediler. Makul fiyatlarda BX500 önerdiler
Yurtdışında bildiğim kadarı ile bu tarz fiyat hataları müşteri için bağlayıcı değildir. Ben fiyatı gördüm uygun geldi aldım bitti, firma malı göndermek zorunda. Yok fiyat yanlış yazılmış şöyle olmuş böyle olmuş gibi mazeretlerle müşteriyi mağdur edemez, zaten bu durum müşteriyi de ilgilendirmez.
Yurtdışında dediğin gibi fiyat müşteriyi bağlamaz yanlış yazılarak satılan nice ucuz ürünler var.

B153BE8B-0778-4AC4-B33E-E928E3F588A3.png

An itibari ile iptal edildi. 🙂

Trendyol o kadar çöp bir marka ki ürünlerin altına iyi yorum yapılsın diye hediye çeki veriyor. Yani daha ne diyeyim.
Adamlar utanmasa indirim niyetine zam yapacaklar. Zaten utanma yok onlarda Kasım'da gördük.

Arkadaşlar hepiniz çok acımasız düşünüyorsunuz, tamam firmalar çok masum değil lakin fiyat güncelleme sırasında böyle bir sorun olmuş olabilir.
Ben de internet satışı yaptığım ve bu işlerle uğraştığım için insanın ufak bir dalgınlığı ile başına gelebilcek bir olay.
Yok THH giderim, yok şikayet ederim gibi söylemleriniz bence yanlış. Her insan hata yapabiliyor, tamam kanunen haklısınızda vicdanen içinize sinicek mi orası size kalmış.

Yanlış olan bir şey yok 6 saat yayında kalmış olan bir üründen bahsediyoruz elbet birilerinin haberi olmuştur. Ki Avrupa ülkelerinde böyle durumlarda yanlış girildi vs. bakmadan ürünler teslim ediliyor. Bu firmalar iki üç ürün satan küçük işletmeler değil, yazık falan diye bakmak daha garip

300 liraya 960 gb ssd sorunlu bile olsa ki -herkeste sorun çıkacak diye bir şey yok- gönderir değiştirirsiniz. Yani bu fiyata bu boyutta bir ssd almak imkansız kısacası. Sorunlu falan demek yersiz.

Geri
Yukarı