Adata SU 650 vs Silicon Power S55

Teşekkürler. Çok soru sordum ama, Gigabyte hakkında ne düşünüyorsunuz. Bir de Patriot'un kronik bir sorunu var mıdır acaba?

Patriot Burst'un bir kronik sorunu olmadığı için önerdim zaten ama Patriot P210 modelinden uzak durun. Gigabyte'ın hangi modeli söylediğiniz?

Patriot Burst'un bir kronik sorunu olmadığı için önerdim zaten ama Patriot P210 modelinden uzak durun. Gigabyte'ın hangi modeli söylediğiniz?

Tam olarak markasını bilmiyorum ama fotoğrafı şu. Google'a Gigabyte 120GB SSD yazdığınızda ilk çıkan.

Dosya Ekleri

• 61AVfyhh+0L._AC_SX466_.jpg
    61AVfyhh+0L._AC_SX466_.jpg
    15,2 KB · Görüntüleme: 22
Bu model de kötü değil. Alternatif olarak düşünülebilir, karar sizin .
Teşekkür ederim. Hocam bir de Patriot Burst Elite ile sadece Patriot Burst arasında fark var mı?
Fotoğraftaki modeli uygun fiyata buldum.

Dosya Ekleri

• 615KVrURhfL._AC_SY450_.jpg
    615KVrURhfL._AC_SY450_.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 24
Teşekkür ederim. Hocam bir de Patriot Burst Elite ile sadece Patriot Burst arasında fark var mı?

Bu konuda pek bir bilgim yok maalesef ki. Belki de ömürleri arasında fark vardır lakin Patriot Burst uzun yıllar sizi zaten üzmeyecek bir model.

Peki netac n600s 128gb ya da kingston a400 120gb hakkında ne düşünüyorsunuz?
A400 çok ama çok kalitesizdir. Netac'sa 2258XT'ye yani tek çekirdekli bir kontrolcüye sahip yani alınmaz.
Evet alabilirim. Peki Wd green hakkında ne düşünüyorsunuz?
WD Green'de aynı şekilde çok kalitesiz.

Bir tane bile kaliteli ürün yok sanırsam orada. :/
Patriot Burst Elite sözde Burst'ün üst modeli olması lazım ancak kalitesiz bir model yapmışlar.

Düz Burst alın alabiliyorsanız giriş seviyesi olsa bile kalitesiz bir parçası yok ve kronik sorunu bulunmuyor.
Gigabyte hakkında ne düşünüyorsunuz.
Hangi model?

Yeni konular

Geri
Yukarı