ADATA SU630 20 MB/s okuma ve yazma hızı

alper9335

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Herkese selam. PC işlerinden çok anlamam. 520 MB okuma yapması gereken SSD 20 MB yapıyor. SSD bozuk değil mi? Sormadan garantiye yollamak istemedim açıkçası. Arızayı nasıl anladın diye soranlar olabilir. Masaüstü 3 dakikada geldi. SSD'ye kurulu her şeyde sorun oluyordu. HDD'de olan oyunlarda hiçbir sorun yaşamadım. SSD ne idi diye soracak olan arkadaşlar için de ADATA SU630 480 GB. Evet, kronik sorunlu olduğunu biliyordum. Ama o zaman bütçem buna yetiyordu. Tam 1 yıl götürdü beni.

tec.png

Duymak istediğim cevap buydu teşekkür ederim.
@Lowell1 Bu SSD'de Windows yüklü clonlama yaparak Windows'u yeni SSD gelinceye kadar D sürücüsüne almak istiyorum. Bu hızlarla bunu yapması çok mu uzun sürer?

Hayatımda ilk defa bu kadar düşük okuma yazma gördüm. SSD'yi yeni aldıysan direkt garantiye gönder, iade şansı varsa direkt iade et. Patriot veya Samsung gibi bir model öneririm iade oluyorsa.

Teşekkür ederim. Garantisi var daha bir yıl. Para iadesi yaparlarsa o daha mantıklı ama yapmazlarsa dediğiniz gibi satıp başka alacağım. Zaten yarın yeni bir SSD siparişi vereceğim.

Geri
Yukarı