Adata SU630 sağlığı nasıl?

Anladım teşekkürler biraz daha idare edip burst almayı deneyeceğim zaten bu SSD'yi satamamda alan kişi mağdur olur.

SSD alırken Samsung almanı aşırı derecede tavsiye ederim. Özellikle SATA modellerde. Buna ek olarak RAM'leri indirimde bulabilirsin fakat SSD hayati önem taşıyor ben 3 yıldan fazladır kullanıyorum 250 GB 860 EVO hala ilk günkü gibi. Hatta 10 20 GB boş alan kalana kadar indirdiğim halde gene akıcı. 870 EVO alabilirseniz çok iyi olur.
Peki bana önerdiğin ssdiyi atabiliri misin kronik sorunu olmayan uzun süre sıkıntısız götürecek bir SSD.

Anladım teşekkürler biraz daha idare edip burst almayı deneyeceğim zaten bu SSD'yi satamamda alan kişi mağdur olur

Biliyorum daha ucuz bir ürün arıyorsun ve ısrarla pahalı ürün söylediğim için bana kızabilirsin fakat SSD almayı biraz daha erteleyip bütçeyi arttırıp alacağın kaliteli bir model sana 7-8 yıl gider. Samsung SSD'ler 5 yıl garanti veriyor zaten, ki 5 yıl dolar dolmaz hemen bozulacak diye bir şey yok. Yani 400-500'e SSD alacağına, 870 EVO indirime girince bir tane 870 EVO alırsan sistemini değiştirsen bile yeni sisteme takar kullanırsın.

SSD alırken Samsung almanı aşırı derecede tavsiye ederim. Özellikle SATA modellerde. Buna ek olarak RAM'leri indirimde bulabilirsin fakat SSD hayati önem taşıyor ben 3 yıldan fazladır kullanıyorum 250 GB 860 EVO hala ilk günkü gibi. Hatta 10 20 GB boş alan kalana kadar indirdiğim halde gene akıcı. 870 EVO alabilirseniz çok iyi olur.

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler

Geri
Yukarı