Adata SU630 SSD Artıları ve Eksileri

Zelaroth

Hectopat
Merhabalar, öncelikle başlıkta belirttiğim gibi Adata marka SSD alınmalı mı sizce, eksi veya artıları nelerdir. Ucuz malın yahnisi durumuna düşülür mü? Bu tarz ucuz çaplı SSD'lerde DRAM olmadığını biliyorum önceki açılan postlardan fakat DRAM olan SSD'lerde de biraz fiyat farkı aşıyor malum, bu yüzden bu markaya yöneldim ama ne denli yeterli olur emin değilim, yardımlarınıza açığım.

Forum çapında bütçenize göre bir arama yapıp fikir sahibi olabilirsiniz. SU serilerinde kronik sorun olabiliyor, o yüzden yeni serisini çıkarttılar. Samsung alsanızda problem yaşayabilirsiniz Adata'da. İncelemeler önemli bence.

@Berrkay Kronik sorundan kastınız mevcut ifade edilen hız limitlerine ulaşmaması mı acaba SSD'nin? Haklısınız bu her türlü, çoğu markada yaşanabilecek bir sorun ve açıkçası ön arama yapmıştım forumda fakat yine emin olamadığım için konu açma gereği hissettim diğer arkadaşlarında yorumlarını almak adına.

@Berrkay Kronik sorundan kastınız mevcut ifade edilen hız limitlerine ulaşmaması mı acaba SSD'nin? Haklısınız bu her türlü, çoğu markada yaşanabilecek bir sorun ve açıkçası ön arama yapmıştım forumda fakat yine emin olamadığım için konu açma gereği hissettim diğer arkadaşlarında yorumlarını almak adına.
Donma veya mavi ekran sorunları var. Bende de şahsen çıktı. İade yaptım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı