FRISBY FX-2 artıları ve eksileri?

CrazyCowboy

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben yakın zaman bir klavye almayı planlıyorum. FRISBY FX-2 hoşuma gitti. Fakat çoğu insan bu markadan uzak durulması gerektiğini söylüyor. Sizce FRISBY FX-2 nasıl klavyedir?

Frisby iyi bir marka değil ama her ürünü kötü olur anlamına gelmiyor. Ben laptop klavyesi hassas diye yanına 10 liralık cresta kullanıyorum sıkıntısını görmedim arkadaş ise everest kullanıyor 30-40 tl lik olanlardan. Hani muhteşem süper olmayabilir ama fena da değildir bana göre alanlar da memnunmuş yorumlara bakılırsa.

Frisby iyi bir marka değil ama her ürünü kötü olur anlamına gelmiyor. Ben laptop klavyesi hassas diye yanına 10 liralık cresta kullanıyorum sıkıntısını görmedim arkadaş ise everest kullanıyor 30-40 tl lik olanlardan. Hani muhteşem süper olmayabilir ama fena da değildir bana göre alanlar da memnunmuş yorumlara bakılırsa.
Peki FRISBY FX-2 ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Peki FRISBY FX-2 ürünü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani göze güzel görünüyor ama ürünü kullanmadım. Frisby, Everest, Snopy gibi firmalar bir Logitech, Razer , Roccat, Steelseries kalitesinde olmadıkları için genelde önerilmezler ama şu var bu üç marka başka markaların ürünlerini kendi firması altında üretiyorlar mesela Snopy kulaklık genelde kötülenir ama amazonda aynı ürün başka firma altında satılıyordur Sentey markası gibi. Ben snopy sn-r5 kullandım çok da güzel bir kulaklık fiyatı da 70-80 tl idi o fiyata güzel düz kulaklık bile alınamıyor. Biraz daha araştırın derim ama alırsanız bence memnun kalırsınız. Frisby çünkü başka firmaların ürünlerini kendi çatısı altında üretiyor.

Hocam bende bu klavyeden almayı düşünüyorum. 5 ay önce Frisby GX 6 oyuncu mouse almıştım 60 liraya yani inan bu paraya bu kalite çok zor ben çok beğendim çok hoşuma gitti. Her ne kadar kullanmasam da makro özelliği bile var. Aşağıda linkini attığım Zalman klavyeyi araştırırken gözüme çarptı FX2 ve ilk fırsatta alacağım bu klavyeyi. Youtube da videolar var bir incele istersen.

Zalman ZM-K400G Siyah USB Aydınlatmalı Oyun Q Multimedia Klavye

Frisby'e güven olmaz seni yarı yolda bırakabilir. Bütçeni tam bilmiyorum ama alacaksan Zalman K400G veya Bloody B120 alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı