Adata SU650 120 GB alınır mı?

Bütçe
0 ile 250 TL arası.
O halde bir SATA 3 veri ve SATA güç kablonuzun olması gerekiyor. HDD'nizin bağlantılarını inceleyin, tıpkı onun gibi yapacaksınız.
Teşekkürler, sanırım YouTube'da yeterince yardım bulabilirim diye düşünüyorum. Bu arada SATA 3 ve SATA kabloları kaç para ve onlar nerden alınmalı? Yoksa SSD ile birlikte geliyorlar mı.

Teşekkürler, sanırım YouTube'da yeterince yardım bulabilirim diye düşünüyorum. Bu arada SATA 3 ve SATA kabloları kaç para ve onlar nerden alınmalı? Yoksa SSD ile birlikte geliyorlar mı.
Hayır hocam, SSD ile gelmez kablolar. İnternetten puanı yüksek bir satıcıdan alabilirsiniz.

Hocam PSU'nuz modüler değilse zaten boşta SATA güç çıkışı vardır. Ucunu SSD'deki büyük yuvaya takmanız gerekiyor. Şuna benzer bir ürünü ise mutlaka almanız gerekiyor, fiyat için atmıyorum örnek olsun diye:

1618142167825.png

?

Arkadaşlar merhaba. Trendyol'da 180 TL olan bir SSD karşıma çıktı ve bende SSD arayışındaydım. SSD'nin bu forumda birkaç yazısına bakıldığında beğenildiğini gördüm ancak yine de bir daha sormak istiyorum. Bütçem 0-250 arası olarak söylemek istiyorum. Eğer başka önerileriniz varsa cevaplarınıza açığım.
İşte belirttiğim SSD:
Adata Su650 Asu650ss-120gt-r 120gb 520- 450mb/s Ssd Sata-3 Disk Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Teşekkürler.
Almayın, kronik sorunlu. @fevzidurmayan denemişti.

Geri
Yukarı