Adata SU650 120GB SSD alınır mı?

Alinmaz kronik sorunlu.

AS340, CS900'dan biraz daha iyi.

Bunu alacağım gibi güzel bir SSD araştırdım biraz kimse alma dememiş F/P deniyor teşekkür Akakçe güvenilir mi daha önce sipariş vermedim

Bunu alacağım gibi güzel bir SSD araştırdım biraz kimse alma dememiş F/P deniyor teşekkür Akakçe güvenilir mi daha önce sipariş vermedim

Forumda cok kullanilan bir site. Daha sikayet goremedim.

AS340'lar da ısınma sorunu olduğunu duydum.

Evet, fakat sıkıntı cikaracak duzeyde degil diye biliyorum. Ciddi bir sicakligi yok.
Kasaninda hava akisi iyise hiç problme olmaz.

Evet, fakat sıkıntı cikaracak duzeyde degil diye biliyorum. Ciddi bir sicakligi yok.

Hava akısım da sıkıntı yok kasa egzoz fanları da var gayer iyi en fazla 40 CPU oluyor saat 10'dan 1 kadar açık olunca öyle oluyor gayet iyi
CS900 ile AS340 arasındaki fark değmez, CS900 daha mantıklı.
Cs900 e kötü diyorlar
AS340`lar da ısınma sorunu olduğunu duydum.
CS900 daha iyi olur.
Cs900e kötü diyorlar araştırdım ama patriot öneriyolar onun yerini

Gece 1 e kadar sabah 1 değil

Hava akısım da sıkıntı yok kasa egzoz fanları da var gayer iyi en fazla 40 CPU oluyor saat 10'dan 1 kadar açık olunca öyle oluyor gayet iyi

Cs900 e kötü diyorlar

Cs900e kötü diyorlar araştırdım ama patriot öneriyolar onun yerini

Gece 1 e kadar sabah 1 değil
Kim kötü diyor?
@erme kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam memnundu.

CS900'e kötü diyorlar

CS900e kötü diyorlar araştırdım ama Patriot önerıyorlar onun yerine.

Kötü filan değil. Ayrıca önerdikleri Patriot Burst ve CS900'ün muadili. İkisi de aynı kontrolcüyü ve kaliteli NAND'ları kullanıyor.

Bu siteden baktım yine bir başka yerdende baktım.

Birkac yerde kontrolcunun kotu oldugu soylenmis. Bu butcede iyi kontorcu bence phison s11.
CS900 veya AS340 onerimdir. AS340 biraz daha iyi. (Ikiside ayni kontrolcu).
Patriot dedigin burst modeli olmasi lazim. O model eskiden daha ucuzdu diye hatirliyorum, simdi gereksiz pahali oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı