Adata vs Corsair RAM

Jim Moriarty

Hectopat
Aşağıdaki Adata mı, yoksa Corsair 3000MHz mi almalı?
Screenshot_2019-05-03-15-10-59-591_com.android.chrome.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alaka? Adata'da sıvı soğutma var
Kardeşim sen tercihini yapmışsın zaten. Hala gelip ne konuşuyorsun. Tavsiye istiyorsun veriyoruz. Bir bildiğimiz var ki konuşuyoruz. Kaç yıllık kullandığım Corsair SSD hala çalışıyor. Yakınlarda 240 GB A-Data SSD aldım 2 haftada bozuldu şu an garanti de. Madem tercihini yapmışsın neden gelip konu açıyorsun. Birde sıvı soğutması var diyor.

Kardeşim sen tercihini yapmışsın zaten. Hala gelip ne konuşuyorsun. Tavsiye istiyorsun veriyoruz. Bir bildiğimiz var ki konuşuyoruz. Kaç yıllık kullandığım Corsair SSD hala çalışıyor. Yakınlarda 240 GB A-Data SSD aldım 2 haftada bozuldu şu an garanti de. Madem tercihini yapmışsın neden gelip konu açıyorsun. Birde sıvı soğutması var diyor.
"Madem tercihini yapmışsın neden gelip konu açıyorsun" diye sormuşsun, hemen cevap veriyim. Çünkü ilk yorumunda sebep göstermeden Corsair'i övmüşsün. Öneri verirken, nedenleriyle birlikte verilmesi daha iyi olur.

"Madem tercihini yapmışsın neden gelip konu açıyorsun" diye sormuşsun, hemen cevap veriyim. Çünkü ilk yorumunda sebep göstermeden Corsair'i övmüşsün. Öneri verirken, nedenleriyle birlikte verilmesi daha iyi olur.
Soru sorarken de tam olarak bilgi verilmeli. Corsair markasının birden fazla 3000 MHz RAM'i var. Konunun şekli bana da aynı izlenimi bıraktı. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı