Adata XPG S40G ön inceleme

Boşta 40-50 derece de dolaşıyor. RGB kontrolü fena değil çok çeşit var. Crystal disk mark testi aşağıda ki gibidir 4-5 kere aynı testi yaptım. Test sona yaklaşırken her seferinde finalde 80 derece oldu sonra sıcaklık hızlıca düştü. Sağlık 100%100 ileride konuyu güncellerim. Windows açılış hızı 1 saniye ileride. Bilgisayar da nasıl durur derseniz fotoğrafını ekledim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    228,2 KB · Görüntüleme: 44
  • x16_74740953897e.jpg
    x16_74740953897e.jpg
    142,1 KB · Görüntüleme: 44
Sıcaklık kısmını bende çok kafama takacak gibiyim. Sırf bütün sistemim RGB olsun diye bu şekilde bir tercih yaptım fakat yüksek sıcaklıkta çalışması açıkçası biraz moralimi bozdu. Gerçi sürekli yüksek sıcaklıkta kalmıyor.

RGB kapalı test sonuçlarını paylaşır mısın?
değişen bir şey yok aynı.
Sıcaklık kısmını bende çok kafama takacak gibiyim. Sırf bütün sistemim RGB olsun diye bu şekilde bir tercih yaptım fakat yüksek sıcaklıkta çalışması açıkçası biraz moralimi bozdu. Gerçi sürekli yüksek sıcaklıkta kalmıyor.
Problem olacağını sanmıyorum memnunum şuan.

Hayırlı olsun, Sıcaklık konusunda yapacak bir şeyiniz yok. Plastik Soğutma bloğuna sahip, Demir vs. olsaydı çok iyi olurdu.
300₺ verdim en çok o beni düşündürdü.. Ama sonuçta 600₺'lik samsung'la kapışıyor. 64 katman TLC Micron bellek, İntel'de işin içine girince kaymak.
Ek bir konu açarak durumu güncelledim. Ürün üzerin de oyun kurulu olmadığı halde başka bir SSD’de oyun açıp oynadığım da sistem sıcaklığı arttığı için S40G kendini ısındırıyor. Mavi ekran veriyor ve sistem kapanıyor bios’da S40G bilgisayar kapatılana kadar ve sıcaklığı düşene kadar gözükmüyor. Firmware güncellemek için site de sunulan Realtek programı da bozuk. Ürünü almak yerine farklı RGB modellere yönelebilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı