Adata XPG Spectrix D60G (2x8GB) vs Corsair 16 GB (2x8GB) Vengeance LPX

Anteros

Kilopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, ASUS TUF B450-PRO GAMING anakart seçimi ile bu iki RAM'den birisini düşünüyorum. İşlemci olarak Ryzen 3600, ekran kartı olarak ise RTX 2060 Windforce super OC 8 GB kullanmayı düşünüyorum. Öncelikle sorum iki RAM'de anakartım ve diğer bileşenlerim ile uyumlu mu? Diğer sorum ise hangisini önerirsiniz?

Adata: Adata XPG Spectrix D60G AX4U300038G16A-DT60 16GB (2x8GB) DDR4 3000MHz Gaming (Oyuncu) Ram - incehesap.com

Corsair: CORSAIR 16GB (2x8GB) Vengeance Kırmızı DDR4 3000MHz CL15 Dual Kit Ram-CMK16GX4M2B3000C15R | ITOPYA

Söylediğin parçalar uyumlu. Bu arada o anakart bende var, eğer sorun varsa alabilirim.
RAM'e gelecek olursak o ikisini karşılaştırmak biraz saçma, çünkü ne ürün kodlarını vermişsin ne de fiyatlarını. Spectrix D60G daha iyi olur, RGB en azından.
İki RAM'in de linklerini atar mısın?

Söylediğin parçalar uyumlu. Bu arada o anakart bende var, eğer sorun varsa alabilirim.
RAM'e gelecek olursak o ikisini karşılaştırmak biraz saçma, çünkü ne ürün kodlarını vermişsin ne de fiyatlarını. Spectrix D60G daha iyi olur, RGB en azından.
İki RAM'in de linklerini atar mısın?

Mesajı düzenledim.

Ben şunu öneririm Ryzen işlemcilerde RAM frekansı çok önemli ciddi performans farkı oluyor ama siz RGB olmasını istiyorum derseniz D60G alın tabii ki ama takıntım yok performans olsun diyorsanız bence 3600MHz'lik daha mantıklı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı