Adata XPG Spectrix S40G 512 Düşük Okuma ve Yazma

epochN

Hectopat
Crystal Disk Mark ile yaptığım test sonuçları. M.2 hızları ile uzaktan yakından alakası yok. Sorun nedir yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
Anakart: ASUS TUF X570 GAMING Plus

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi yuvaya taktınız?
Alttaki yuva ise X4 yerine X2 hızını alır.
Crystal Disk Mark ile yaptığım test sonuçları. M.2 hızları ile uzaktan yakından alakası yok. Sorun nedir yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
Anakart: ASUS TUF X570 GAMING Plus

Eki Görüntüle 466374

Aynı anakarta sahibim her iki m2 yuvasıda samsung 970 evo takılı 3 gb üstunde okuyor ikisi de... sorun tamamen xpg kaynaklı ucuz diye alıyorsunuz 40 derece oldumu kafayı yiyor alet.

RGB'den dolayı almadım. Fiyatı ve yazan değerler uygun geldiği için aldım.
Dostum emin ol internette doya doya tanıtımı yapanlar markadan para alıyor 😂 değerler iyi güzel de basınçsız ortam da -253 derecede çalıştırılması gerektiğini küçük yazıyorlar... size tavsiyem letgodan doya doya alabilecek birine satıp 970 evo alın.

Alanlar var genel olarak dedim hocam sizin için değil :)
Aynı fiyatlarda SX8200 modelide vardı.
RGB ledleri kapattığımda hızları normale döndü 3000 küsür değerlere ulaştım. Bi rgb bu kadar mı etkiliyor. Yerini değiştirip soğutma bloğu olan bölüme taksam faydası olur mu ki?
Dostum emin ol internette doya doya tanıtımı yapanlar markadan para alıyor 😂 değerler iyi güzel de basınçsız ortam da -253 derecede çalıştırılması gerektiğini küçük yazıyorlar... size tavsiyem letgodan doya doya alabilecek birine satıp 970 evo alın.
Video tanıtımı yapanların laflarına kanacak biri değilim. Bir abim kullanıyordu gözüme hoş göründü değerler vesaire görünce almak istedim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    14 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı