Adata XPG Spectrix S40G 512 Düşük Okuma ve Yazma

epochN

Hectopat
Crystal Disk Mark ile yaptığım test sonuçları. M.2 hızları ile uzaktan yakından alakası yok. Sorun nedir yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
Anakart: ASUS TUF X570 GAMING Plus

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel satış politikası valla ne diyim. RGB kapalı kullanırım önemli değil. Bu performansa rgb kapatılır. :)

Sıcaklık kontrolü kendı toolbox programı var ordan yapacağım. Değerler bu şekilde RGB kapalı iken:
Soğutma bloğunu çıkarıp aşağıdaki yere taksan daha iyi soğur çünkü orada x570inde üstünde fanı var hafifde olsa soğutabiliyor

Soğutma bloğunu çıkarıp aşağıdaki yere taksan daha iyi soğur çünkü orada x570inde üstünde fanı var hafifde olsa soğutabiliyor
İstediğim değerleri alıyorum şuan çok fazla etki edeceğini sanmıyorum. Bir ssd daha takılı şuan 550/530 120 GB onun okuma 517 çıkıyor fakat yazma hızı 171 neden böyle anlamadım.

M2
M2 mi o da? Sata SSD ise normal gibi
M2 değil normal ssd okuması normal evet ama yazması çok düşük değil mi?
Problem aslında RGB'de değil. Asus aura sync ile senkronize ettiğimde 600 civarına sabitliyor kendini. Kendi programı ile rgb çalıştırdığımda bir problem olmuyor. Neyse herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Güzel satış politikası valla ne diyim. RGB kapalı kullanırım önemli değil. Bu performansa rgb kapatılır. :)

Sıcaklık kontrolü kendı toolbox programı var ordan yapacağım. Değerler bu şekilde RGB kapalı iken:
knk bir bakarmısın bendede var okuma 3800 ama yazma 500lerde geziyor rgb kapalıyken açıkkende yazma 600 oluyor ne yapmam lazım dragon center yüklü ordan kapadım rgb yi ama aynı sonuç

knk bir bakarmısın bendede var okuma 3800 ama yazma 500lerde geziyor rgb kapalıyken açıkkende yazma 600 oluyor ne yapmam lazım dragon center yüklü ordan kapadım rgb yi ama aynı sonuç
Valla hocam ben rgb asus ile senkron olmasını kapatıyorum sadece. Bu sorunumu çözüyor. Okumam şuan 3700 yazma 2700 rgb senkronizasyonunu kapatmayı dene.

Valla hocam ben rgb asus ile senkron olmasını kapatıyorum sadece. Bu sorunumu çözüyor. Okumam şuan 3700 yazma 2700 rgb senkronizasyonunu kapatmayı dene.
bende dragon master var %65 dolu ssd 500 yazma var
ssd %70 80 civarı dolu iken hızların kaç?
hocam selam %80 dolu iken hızların kaç ben 2000e 130 falan alıyorum normal mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı