Adata XPG ve Corsair Vengeance RAM birlikte kullanılabilir mi?

Hocam çözebildiniz mi?
Bende başka bir sorun var. RAM slotlarım arızalı. Aynı marka taktığımda da çalışmıyorlar. 2. Kez Asus teknik servise gönderdim anakartımı 1. De CPU slotunu bozmuşsunuz dediler ( vatanda toplatmıştım hiç sökmedim) geldi anakart baktım yine aynı sorun var yine servise gönderdim yine CPU slotunu bozmuşsunuz diye 143 tl para koparıyorlar bekliyorum hala serviste gelmedi. Yeni anakart alacağım herhalde. 2 3 güne elime geçer yine gidip vatan da taktıracağım anında test edicem bence sonuç değişmeyecek ve olay THH de sonuçlanacak.

Bende başka bir sorun var. RAM slotlarım arızalı. Aynı marka taktığımda da çalışmıyorlar. 2. kez ASUS teknik servise gönderdim anakartımı 1. de CPU slotunu bozmuşsunuz dediler ( Vatan'da toplatmıştım hiç sökmedim) geldi anakart baktım yine aynı sorun var yine servise gönderdim yine CPU slotunu bozmuşsunuz diye 143 TL para koparıyorlar bekliyorum hala serviste gelmedi. Yeni anakart alacağım herhalde. 2 3 güne elime geçer yine gidip Vatan'da taktıracağım anında test edeceğim bence sonuç değişmeyecek ve olay THH de sonuçlanacak.

Sonuç ne hocam?

Geri
Yukarı