ADC Kötüyse Support Ne Yapmalı?

Düşük ligde oynadığınızı düşünüyorum. Alt koridoru Nautilus, Swain, Ap Morgana çok güzel taşıyor cidden. 30 oyundan 5inde falan başarısız olursunuz.

Tek başına iş yapan Support'lar. Tahm Kench, Pyke, Thresh gibi.
Morgana'ya Liandry'nin eziyeti almanı öneririm devamı sana kalmış şu 2 itemi kesin al:
Liandry'nin eziyeti.
Zhonyanın kum saati.

Morgana'ya geçmemin sebebi zaten daha fazla hasara sahip olmasıydı. Thresh deneyeceğim aklımda var teşekkürler!

Brand, zyra alabilirsin. Koridoru itmek adc'nin tek başına yaptığı bir iş değildir bu arda, itmek için yardımcı olmalısın.

Yanımdaki ADC koridoru yavaş iten bir ADC ise zaten W ile başlıyorum oyuna, daha hızlı ittirmek için koridoru. Zyra'yı bir türlü beceremedim izleyebileceğim bir yayıncı önerebilirseniz daha rahat kavrarım.

Support bırak. Morgana ile Jungle oyna. Zor değil ve meta.

Zaten Evelynn de oynuyorum ama gang konusunda çok başarılı değilim maalesef 😁. O yüzden bir süredir uzak duruyorum orman rolüne.

Düşük ligde oynadığınızı düşünüyorum. Alt koridoru Nautilus, Swain, Ap Morgana çok güzel taşıyor cidden. 30 oyundan 5inde falan başarısız olursunuz.

Henüz dereceli girmeyi düşünmüyorum normal sıralı seçim oynuyorum. Kendimi yeterince geliştirdikten sonra dereceli kasacağım. Ama dediğiniz gibi genelde oyunlarıma gümüş adamlar geliyor.

Son düzenleme:
Morgana, Rumble neysede Diana ve Hecarim ormanda devam eder.

Diana'da gidecek gibi.
Morgana'ya geçmemin sebebi zaten daha fazla hasara sahip olmasıydı. Thresh deneyeceğim aklımda var teşekkürler!

Yanımdaki adc koridoru yavaş iten bir adc ise zaten W ile başlıyorum oyuna daha hızlı ittirmek için koridoru. Zyra'yı bir türlü beceremedim izleyebileceğim bir yayıncı önerebilirseniz daha rahat kavrarım.

Zaten Evelynn de oynuyorum ama gang konusunda çok başarılı değilim maalesef 😁. O yüzden bir süredir uzak duruyorum orman rolüne.

Henüz dereceli girmeyi düşünmüyorum normal sıralı seçim oynuyorum. Kendimi yeterince geliştirdikten sonra dereceli kasacağım. Ama dediğiniz gibi genelde oyunlarıma gümüş adamlar geliyor.

Bir şey olmaz ben 2 sezon botlarla oynadım penta atınca falan seviniyordum 😁 sonra grandmaster oldum.

Lulu ve Janna alıp.( şu an metada ne durumdalar bilmiyorum) adc baktın kötü (5 dakika sürmez anlaman.) Mide git top lanede çalıda bekle top lanerı kesin. Jungle iyiyse onunla dolaş. Adcyi salla wr in artar.

Yeni konular

Geri
Yukarı