Adidas ayakkabı numarası küçük diye iade edilebilir mi?

felix ewap

Decapat
Daha fazla  
Mağazada deneyip 43 1/3 numara ayakkabı aldım, 44 numarada daha rahat olacağımı düşünüyorum; henüz alalı 1 gün oldu 28Nisan ile 2. gün olacak.

Değiştirmek istiyorum ama o mağazada 44 numara olanı yok.

Ben de iade etmek istiyorum, çoğu iade kapsamında kullanılmamış olmalı diyor 1 saatlik park yürüyüşü yaptım onun da 20dksı oturarak geçti.
hala iade edebilir miyim?

Mağazada deneyip 43 1/3 numara ayakkabı aldım, 44 numarada daha rahat olacağımı düşünüyorum; henüz alalı 1 gün oldu 28Nisan ile 2. gün olacak.

Değiştirmek istiyorum ama o mağazada 44 numara olanı yok.

Ben de iade etmek istiyorum, çoğu iade kapsamında kullanılmamış olmalı diyor 1 saatlik park yürüyüşü yaptım onun da 20dksı oturarak geçti.
hala iade edebilir miyim?

Hayır deneyip baksaydın geri alırlardı ama sen kullanmışsın sıfır diye alamazlar.

Mağazadan aldıysan iade sıkıntı. Mağazadan deneyip internetten aldıysan iade edebilirsin.

İnternetteki iade koşulları deneyip bakarsın küçük oluyor mu olmuyor ama bu arkadaş 1 saat ayagında gezdirmiş ter kokusu ve genişliği büyüklüğü açılmıştır onu iade alıp sıfır diye satamaz o yüzden iade olacagını pek düşünmüyorum.

Geri almaları gerek ama mağazadan mağazaya değişir. Bir tanıdığım kısa sürede yırtıldı diye ayakkabısını değiştirmişti. Altını ıslak mendille falan silersen giydiğinde anlaşılmaz. Yaşın küçükse bir büyüğünle gitmende fayda var bence kesinlikle değiştirmeleri lazım. Ben bir kere yağmurluk aldım eve geldiğimde fark ettim ölmüş gibi kokuyordu biri alıp giymiş sonra iade etmiş çok belli. Giydin diye değişmez diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı