Adım Adım Work and Travel Süreci

Öyle olabilirdi ama maalesef sonuç gelse de, gelmese de maksimum 6 ay yasal olunabiliyor. 6 ay bitmeden uzatmak gerekiyor.

Burada olurum, görüşürüz. 👊🏼
Tamamdır dostum, Westline ile görüştüm. 1 hafta sonra ön kayıt alacaklarını söylediler dediğin gibi Tennessee eyaletini de söylediler. Buradan yine durum güncellemesi yaparak irtibatta kalırız ve hangi eyalet çıkarsa sen de oralarda olursan lojman sisteminde kalmaktansa beraber bile kalınabilir tabi sana da uygunsa. Kendine çok iyi bak, mustang kiralamadan dönmüyoruz bu arada 😁

Tamamdır dostum, Westline ile görüştüm. 1 hafta sonra ön kayıt alacaklarını söylediler dediğin gibi Tennessee eyaletini de söylediler. Buradan yine durum güncellemesi yaparak irtibatta kalırız ve hangi eyalet çıkarsa sen de oralarda olursan lojman sisteminde kalmaktansa beraber bile kalınabilir tabi sana da uygunsa. Kendine çok iyi bak, mustang kiralamadan dönmüyoruz bu arada 😁

Süper. Ben şu an Florida'da yaşıyorum. Tennessee'den birkaç ay önce ayrıldım. Ama seneye yakın bir arkadaşım da aynı firmayla geliyor muhtemelen yine Tennessee'ye. Yani oralara gelme ihtimalim olabilir bir haftalığına. Mutlaka görüşürüz tabii. Geleceğin kesinleşince iletişim adresi atarız özelden.

Süper. Ben şu an Florida'da yaşıyorum. Tennessee'den birkaç ay önce ayrıldım. Ama seneye yakın bir arkadaşım da aynı firmayla geliyor muhtemelen yine Tennessee'ye. Yani oralara gelme ihtimalim olabilir bir haftalığına. Mutlaka görüşürüz tabii. Geleceğin kesinleşince iletişim adresi atarız özelden.
Tamamdır dostum bir şekilde haberleşilir onda sorun yok fakat sen kalıcı olma düşüncesinde misin şu an itibariyle? İş güç falan bir şeyler ayarlayabildin mi ? O bahsettiğin uzatma olayı sonuca kavuştuğunda dönmeyi planlıyor musun merak ettim. Yoksa artık orada mısın?

Tamamdır dostum bir şekilde haberleşilir onda sorun yok fakat sen kalıcı olma düşüncesinde misin şu an itibariyle? İş güç falan bir şeyler ayarlayabildin mi ? O bahsettiğin uzatma olayı sonuca kavuştuğunda dönmeyi planlıyor musun merak ettim. Yoksa artık orada mısın?
Su anda donmeyi dusunmuyorum. Is bulursun illaki. Buraya geldiginde detayli konusuruz onun hakkinda.

Su anda donmeyi dusunmuyorum. Is bulursun illaki. Buraya geldiginde detayli konusuruz onun hakkinda.
Tamamdır dostum kendine çok iyi bak, wat süresinde iş bittikten sonraki boş vakitte sen gelememiş olsan bile yanına gelebilirim bir şekilde ayarlanır o hiç sorun değil. Görüşmek üzere 🤙🏼

@apesh1t dostum iyi geceler. Güncel döviz kurundan dolayı maalesef başvurumu iptal ettim. Yine köşede 2-3 bin dolarım var ama yine yetmiyor. Biriktiriyorum fakat son ödemeye kadar yetişmez. 2023 wat hedef diyelim o zaman kendine çok iyi bak 😇

Hocam merhaba, ben Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. İngilizce seviyem yetersiz ama geliştirirsem work and travel ile gidebilir miyim? Ve kaçıncı sınıfa kadar gidebiliyorum?

Hocam merhaba, ben Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. İngilizce seviyem yetersiz ama geliştirirsem work and travel ile gidebilir miyim? Ve kaçıncı sınıfa kadar gidebiliyorum?
Üniversite hayatın boyunca gidebiliyorsun fakat son yıl geri dönmeme ihtimalinden dolayı çoğunlukla onaylanmıyor. Son sene gerekli bir sebep sunmalısın gitmek için. İlk 3 sene sıkıntısız gidiliyor. Kendini ifade edecek kadar bilmen, karşındakini anlaman yetiyor.

@apesh1t Merhaba. Önümüzdeki yazın ben de W&T yapmayı düşünüyorum. Adım adım öğrenilmesi gereken bilgileri öğreniyorum. Bir sorum olacaktı. Amerika'ya gidişte (uçak bileti, uçakla giderken konaklama masrafı vs.) W&T için anlaştığımız şirket bize her şeyi (uçak bileti, konaklama) ayarlıyor mu? Ayarlamıyorsa;
Amerika'ya en ucuz uçak biletini nasıl alabilirim? Örnek olarak Tennessee eyaletine en ucuz uçak biletini nasıl alabilirim? Bir bilginiz var mı?

Geri
Yukarı