Adıma açılan davaların sebebi nasıl öğrenilir?

Kararı avukatlar değil, hakimler verir. Avukat ne söylerse söylesin karar hakimdedir. Avukatlar size sadece yol gösterirler. Kararı etkileyemezler. Eğer vekilliğinizi yaparsa gerekli takip işlemlerini onlar yapar.
Vergi borcum oldugunu soyluyor e-devletten bakiyorum vergi borcum yok. Adima e-haciz var. Bu nedir diyorum cevap yok. 2016 da darp edildim. Devlet bana avukat gonderdi. Ifade verirken tanistik karsilastik. Davaya bile gelmedi.

2015 te annem babam bosandi. Annemin avukati hicbir mal varliginda bulunmamis. %50 elli esya bolusumu yok. Babamin on'a kadar arsasi var bolusme yok. Evi bolme yok. Hicbir sey yok. Bunu annem adliyede gorevliler soyluyor. Hemen onaylanmis olan karara 1 hafta icerisinde vazgectim diyip. Evli kaldi. Eger yapmasaydi babam oturdugumuz evden bizi atabilecekti. Avukat bir de sizi bosadim diye ucret istedi utanmadan. Vermedik.

2015 hakkimiz olan arsayi karsi tarafa vermis hakim. Avukat durusmaya gitmemis bile :))). Zorluklar icerisin de 8000tl toplayip "temyize" gonderdik davayi. Dava 2017 de sonuclanmis. 2018 zorla avukattan ogrendik kaybetmisiz. Adam soylemiyor bile sonucu bize.

Aman abi avukatlar uzak dursun. Avukat hicbir sey soyledigi yok hakime, hatta durusmaya gittigi bile yok. Avukat yol falan gostermiyor. Isimi daha da karistiriyor sadece. Bu yuzden saga sola buraya yazarak kendi basima birseyler ogrenmeye calisiyorum.

Sizin yaşadığınız olaylar ger.ekten üzücü. CMK atamalarında (sizin durumunuz) avukatlar pek ilgilenmek istemiyor. Çünkü 600 TL kadar ücreti zar zor alıyorlar. Allah size kolaylık versin.

TTNET icra tebligati yollamis. Icra tebligati gelmis. PTT guya beni evde bulamamis. APT assa'sina yazi da yazmamis muhtara verdim diye. Gitmis muhtara vermis. Muhtar beni aramadi. Bana vermedi. Muhtara niye vermedin diyorum. Gunde 400 evrak geliyor hanigisine ulasayim. Hakkinizi helal edin diyo bide. Tebligat geldikten 2 hafta sonra itaraz hakkim vardi onu da kaybetmis oluyorum. 1 gun bile kullanmadim, modem dahi almadim TTNET icin 5000TL odeme yapacagim. Yapmassam eve icra gelecek. Isin daha kotu kismi evde 3 kedi 2 kopek var. Hayvanlar mal satutusun de oldugu icin hayvanlara da el koyacak. Yemin ediyorum nefret ediyorum hayatimdan. Bir gun balkon demirine ip baglayip intahar edecegim.

TTNET icra tebligati yollamis. Icra tebligati gelmis. PTT guya beni evde bulamamis. APT assa'sina yazi da yazmamis muhtara verdim diye. Gitmis muhtara vermis. Muhtar beni aramadi. Bana vermedi. Muhtara niye vermedin diyorum. Gunde 400 evrak geliyor hanigisine ulasayim. Hakkinizi helal edin diyor bir de. Tebligat geldikten 2 hafta sonra itaraz hakkim vardi onu da kaybetmis oluyorum. 1 gun bile kullanmadim, modem dahi almadim TTNET için 5000TL odeme yapacagim. Yapmazsam eve icra gelecek. Isin daha kotu kısmı evde 3 kedi 2 kopek var. Hayvanlar mal satutusun de oldugu için hayvanlara da el koyacak. Yemin ediyorum nefret ediyorum hayatimdan. Bir gun balkon demirine IP baglayip intahar edecegim.

:( İtiraz etmediniz mi? O zaman ben de diyeyim hadi bana 10milyonmilyarkattrilyon para ver. Şimdi sen bana bu parayı ödemek zorunda mısın? Çok saçma.

:( İtiraz etmediniz mi? O zaman ben de diyeyim hadi bana 10milyonmilyarkattrilyon para ver. Şimdi sen bana bu parayı ödemek zorunda mısın? Çok saçma.
Birgun tesadufen E-devlette geziniyordum. Orda 5000TL lik icra gordum. Neyin ne oldugunu anladiktan sonra eve tebligat gelmsi bekliyordu. Salginda evde olmamamiza ragmen serefsiz ptt cargo kisisi bizi evde bulamamis. Apartmanin assasina geldik bulamadik muhtara biraktik yazisida yoktu. Gitmis muhtara birakmis. Muhtar da beni arayip bana ulastirmadi. 2hafta itaraz suresini kaciriyoruz. Hatta 1-1,5 ay sonra muhtar oldugunu ogreniyoruz kagidin. Muhtara soruyoruz niye getirmedin; Cok fazla evrak var burda hangisine yetiseyim? Bi de hakkini helal et diyor. Hee ederim. TTNET avukati ile gorusuyoruz neyseki iyi bir insan cikti. 5 ay taksitlendirdi sayesinde. Simdi 1000tl lik tutar kaldi onu da odeyince bitecek bu lanet.

Birgun tesadufen E-devlette geziniyordum. Orda 5000TL lik icra gordum. Neyin ne oldugunu anladiktan sonra eve tebligat gelmsi bekliyordu. Salginda evde olmamamiza ragmen serefsiz ptt cargo kisisi bizi evde bulamamis. Apartmanin assasina geldik bulamadik muhtara biraktik yazisida yoktu. Gitmis muhtara birakmis. Muhtar da beni arayip bana ulastirmadi. 2hafta itaraz suresini kaciriyoruz. Hatta 1-1,5 ay sonra muhtar oldugunu ogreniyoruz kagidin. Muhtara soruyoruz niye getirmedin; Cok fazla evrak var burda hangisine yetiseyim? Bi de hakkini helal et diyor. Hee ederim. TTNET avukati ile gorusuyoruz neyseki iyi bir insan cikti. 5 ay taksitlendirdi sayesinde. Simdi 1000tl lik tutar kaldi onu da odeyince bitecek bu lanet.
Son durum nedir olay kapandı mı ? Keşke itiraz edip karşı dava açsaydınız boşu boşuna neden o kadar para ödediniz ki ben olsam ödemezdim itiraz eder dava açardım.

Son durum nedir olay kapandı mı ? Keşke itiraz edip karşı dava açsaydınız boşu boşuna neden o kadar para ödediniz ki ben olsam ödemezdim itiraz eder dava açardım.
Noguldu olay. Pasa pasa odedik. Ptt geldik bulamadik yazisi yapistirmamis muhtara vermis. Serefsiz muhtarda bizi aramadi. Haliyle itiraz surescini kacirdik o yuzden itiraz edemedik. Eve icra gelmemesi icin odedik. Sagolsun icra avukat taksite boldurdude k*cimizi kurtardi. Kapicinin kredi kartindan 5 taksite boldurduk kurtulduk.

Geri
Yukarı