Adıma açılan ilan sıkıntı yaratır mı?

karambyte

Kilopat
Hayırlı akşamlar, ben ekran kartı satıyordum. Bendeki aynı fotoğrafları kullanarak ilan açılmış. Sahibinden'de satıyordum beni aradı biri sonra Face'den de yazdı. Benden detaylı fotoğraf istemişti ben de attım kendisine. Ciddi alıcıyım dedi. Şimdi aynı ilan karşıma çıktı. Ne yapmam gerekir, adamla telefonumda var. Sizce nereye şikayet edebilirim? Başıma bir sıkıntı gelir mi?

Aynısı başıma geldi, olmayan bi' ürünü satın aldım parayı yolladım ürün gelmedi, dava ile uğraşıyorum son 2 yıldır.. Çocuk hakkında yakalama kararı çıkartılı en son daha aranıyor, 10larca kişiyi dolandırmış.

Daha düşük fiyata hatta yarı fiyatına.
Aynısı başıma geldi, olmayan bi' ürünü satın aldım parayı yolladım ürün gelmedi, dava ile uğraşıyorum son 2 yıldır. Çocuk hakkında yakalama kararı çıkartılı en son daha aranıyor, 10larca kişiyi dolandırmış.

Numaram karşı tarafta olabilir. Sizce sorun çıkartır mı bana ya? Sonuçta paranın gideceği hesap adı soyad benim olamaz o yüzden o adama ulaşırlar. Yav artık 2. el üründe satamayacağız olaya bak ya. Şimdi çocuğa da yazdım şikayet edeceğim bu ürün bana ait diye.

İsterse 1 TL'ye açsın yine de dolandırıcılığa yönelik bir hareket bu. Sahte ilan açmak büyük bir suç. Kesinlikle şikayet etmelisin. @karambyte
Belki amacı üründen kar etmektir ve acele ediyordur o yüzden soruyorum.
Örneğin 1000 TL'ye anlaşmıştır, açtığı ilan 1500 TL civarıdır.
Sadece fikir üretmeye çalışıyorum lütfen yanlış yerlere çekilmesin.

Geri
Yukarı