Enes Batur'a Sonunda Dava Açıldı

Yapılan yorumları okuyunca ülkemin insanına sarılasım geliyor, forumun kalitesi beni mutlu ediyor. Gerçekten iyi ki varsınız. Problem videoyu çekende kesinlikle değil, kişi kendisini konumlandıracağı noktadan tamamen kendisi sorumludur. Eğer bir aile bireyi iseniz yapmanız gereken çok basit ! Çocuğunuzla ilgilenin, iyiyi ve kötüyü öğretin... Bitti başka bir şeye gerek yok ya gerçekten yok.
Türkiye'nin genç nüfusu 16 milyon Enes Batur'un abone sayısı ile 8 milyon, yani Türkiye'deki her 2 gençten biri Enes batura abone demek.Ki zaten herkes "Ay Youtuber olayım" veya "Ay İnstagram'da çok takipçim olsun" diyor ki zaten Enes Batur aşırı ahlak dışı hareketleri olduğu için o çocuklar bunun 1 tık fazlasını yapacaktır buda dolaylı yoldan bizi ve çevremizi etkileyecektir.

Dostum ağacın dikenli tarafını @Recep Baltaş ıssırıp yese biz de mi yiyeceğiz? (Recep bey tamamen bir örnek, kamera önünde gözüktüğü için) Bana ne kamera karşısında olan kişiden? Benim ailem bunu öğretti bana, aileler çocuklara bunu öğretmeli. Hatta bizim ailede çok güzel bir öğüt vardır " s2m salatalık diyene tuzu alıp koşma" diye... Çocuğuna öğreteceksin, atlamayacak öyle yok çelınçmış şeymiş otmuş potmuş... Kimse kimseye içinde olmayan bir şeyi özendiremez.

Adamlar çağa ayak uydurma konusunda iyiler. Sosyal medyanın en büyük kesimini ülkemizde gençler oluşturduğu için onlara yönelik mizaçlar sergiliyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı