Adını hatırlamadığım iki oyun

Samed Babadağ

Kilopat
Daha fazla  
2D bir Flash oyunuydu. Oyun sarayda (Beyaz Saray olabilir) başlıyordu oynadığımız kişi orta yaşlı veya yaşlı bir erkekti. Sarayı basan bizi öldürmeye gelen ekibe karşı savaşıyorduk. Odamıza girdikleri an masamızın altından silahları çıkarıp masayı deviriyorduk. Ve kendimize siper yaptıktan sadece nişan al ateş et ve eğil mekaniği ile bölüm bölüm oynuyorduk. Hareket etme gibi mekanikler yoktu sadece bu 2 şeyden ibaretti oyunun devamını oynamamız için hep bir şey isterdi küçük olduğum için anlamazdım başa sarıp tekrar tekrar oynardım ama o oyun hep içimde kaldı.

Bir diğeri ise yine 2d flash oyunuydu. Biz bir ninjaydık ve adamları pataklıyorduk oyundan hatırladıklarım sadece bunlar. Oyunun detayları silinmiş kafamdan ama çok keyif alarak oynuyordum. Bunda da bölüm bölüm ilerliyorduk.

2. Oyunda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Olabilir.
Maalesef degil benim oynadigim oyunda dunya dan bir mekan vardi boyle çinli evlerinde gece ilerleyip düsmanlari dovuyorduk ve karakterimiz ninja kiyafetliydi
oyunun adı hepsini vur olması lazım. oynadığımız karakter ise eski Amerika başkanı Bush.
Arkadas cevapladi ama ben 2 oyunu karistirmis olmam lazim ama dediginiz oyunada bakicagim dogru olabili

oyunun adı hepsini vur olması lazım. oynadığımız karakter ise eski Amerika başkanı Bush.
Hocam onunda siz diyince videosunu izledim aynı oyun neredeyse 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşın dediği oyun bu bildiğin bizimkiler kopyalamış.

Geri
Yukarı