Adını hatırlamadığım iki oyun

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    7,8 KB · Görüntüleme: 48
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2. Oyun bu sanırsam hocam.
3.43 dakikasindaki oyun valla tesekkur ederim. Gazi aldim bir sey daha sorucagim bir cizgi film vardi Cine5 de izlerdim afro kivircik xenci ve beyaz bir polis kirmizi alevli arabayi biniyorlardi efsane bir cizgi filmdi onun adini bulamiyorum yardimci olur musunuz

Hocam onunda siz diyince videosunu izledim aynı oyun neredeyse 😀
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşın dediği oyun bu bildiğin bizimkiler kopyalamış.
Aynı GTA Vice City - GTA Kurtlar Vadisi gibi olmuş :D

3.43 dakikasindaki oyun valla tesekkur ederim. Gazi aldim bir sey daha sorucagim bir cizgi film vardi Cine5 de izlerdim afro kivircik xenci ve beyaz bir polis kirmizi alevli arabayi biniyorlardi efsane bir cizgi filmdi onun adini bulamiyorum yardimci olur musunuz
Türkçesi Zıpırlar'dı sanırım. Benim de geçenlerde aklıma gelmişti bu çizgi film. Bir türlü zaman bulup izleyemedim.

Edit: Baktım şimdi de orijinal adı Funky Cops.

Çizgi filmleri pek bilmem ama araştırayım.
Biraz daha açarmısınız?

Çizgi filmleri pek bilmem ama araştırayım.
Biraz daha açarmısınız?
Kivircik sacli bir zenci ve beyaz bir abimiz vardi ikiside cok havali giyiniyordu sanki 80ler havasi vardi polislerdi. Kirmizi alevli arabalari vardi tek hatirladiklarim bunlar
Türkçesi Zıpırlar'dı sanırım. Benim de geçenlerde aklıma gelmişti bu çizgi film. Bir türlü zaman bulup izleyemedim.
Aynen siz deyince hatirladim ziparlar olmasi lazim
Zipirlarmiş evet tesekkur ederim herkese

Dosya Ekleri

• images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    40,8 KB · Görüntüleme: 35

Yeni konular

Geri
Yukarı