Adını Hatırlayamadığım Oyun

Prince of Persia Warrior Within şato tarzı biryerde geçiyordu. Oyunda kırmızı elbiseli kadın karakter bulunuyordu. Gerçi biz kadını oynamıyoruz ama belki aklında öyle kalmıştır. Bu oyun olabilir mi?
Bana da Prince Of Persia gibi geliyor.
Malesef arkadaşlar. Kırmızı elbiseli olduğu doğru ama kadın değil ufak boylu bir kız ya da oyuncak ayı tarzı bir şeydi Annie gibi.

Hiçbir fikrim yok ama ne çıkacağını merak ettim. Lütfen bilgilendirir misiniz internet kafeden geldiğinizde?
Valla hocam, dediğim gibi internet kafenin oraya gideceğim ama büyük ihtimalle kapatılmıştır o internet kafe. Eğer oyunu öğrenirsem buraya yazarım zaten ismini.
@DarkNight_ bey, malesef ki internet kafe -düşündüğüm gibi- kapanalı çok olmuş. Kafe sahiplerine belki ulaşırım ama böyle bir meseleyi onlara söylemeye utanırım hem de komik olur doğrusu zaten. Zaten, oyunları da saklamıyordurlar herhalde yoksa saklıyorlar mıdır? Şansımı deneyebilirim belki eğer kendimi aşabilirsem.

"Vinyl Goddes From Mars" çok eski ve sevdiğim bir oyun. Dediğin mi bilmiyorum ama internet kafede bunu oynayabileceğini düşünmüyorum. Ben Win95 sistemde oynuyordum. İnternet kafeler XP zamanında çok meşhur oldu.

"Vinyl Goddes From Mars" çok eski ve sevdiğim bir oyun. Dediğin mi bilmiyorum ama internet kafede bunu oynayabileceğini düşünmüyorum. Ben Win95 sistemde oynuyordum. İnternet kafeler XP zamanında çok meşhur oldu.
Teşekkürler ancak dediğim oyun bu değil, bu şekilde bir oyun değildi.

Neyse yapacak bir sey yok. Belki birisi bu konuyu gorur yazar yada denk gelirsiniz belki de kim bilir. Zaten dedigim gibi sadece meraktan yani yoksa cokta onemi yok benim icin 🙂
Olsun düşünmeniz yeter yorumunuz benim için değerli. :)
Hocam oyun 2D, 3D nasıl bir oyun? Grafiklerine yakın bir oyun söyler misiniz?
Aslında önceki mesajlarımda biraz bahsetmiştim. 3D bir oyun, oyunu ya FPS mod ile ya da GTA 5 gibi uzak olmayan kamera açısıyla oynuyoruz. Grafik olaraksa örnek verebilirim ama oyun hazinem o kadar geniş değil.
Eskiden Şrek oynardık... Bana nedense onu hatırlattı.
Oyun bu Şrek oyununun grafiklerine benzerdi.

Olsun düşünmeniz yeter yorumunuz benim için değerli. :)

Aslında önceki mesajlarımda biraz bahsetmiştim. 3D bir oyun, oyunu ya FPS mod ile ya da GTA 5 gibi uzak olmayan kamera açısıyla oynuyoruz. Grafik olaraksa örnek verebilirim ama oyun hazinem o kadar geniş değil.

Oyun bu Şrek oyununun grafiklerine benzerdi.
Abi Şrek'in videosunu izledim şu an feci ağlıyorum yalan yok... Amma hüzünlendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı