Adını Hatırlayamadığım Oyun

Diyalog var mıydı? Varsa metin üzerinden mi yoksa sesli mi geçiyordu? Sinematik giriyor muydu? Oyunda başka karakterler var mıydı? Genel olarak geçen ortam nasıl? Müzikleri nasıldı? Klavyenin yön tuşlarıyla mı yoksa WASD tuşlarıyla mı oynanıyordu? Savaş sistemi nasıldı? Beyond Good and Evil 1 olabilir mi? Karakterde özelleştirme seçeneği var mıydı?

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim dediğiniz oyunlara belirtmek istemediğim bir sebepten ötürü bakamıyorum şu anda. Yarın inşallah bakıp dönüş yapacağım.

The Path olabilir mi?
Hmm, korku oyunu sanırım o yüzden bakmaya tırsıyorum birazcık. :D Cesaretimi toplarsam bakıcam.
Diyalog var mıydı? Varsa metin üzerinden mi yoksa sesli mi geçiyordu? Sinematik giriyor muydu? Oyunda başka karakterler var mıydı? Genel olarak geçen ortam nasıl? Müzikleri nasıldı? Klavyenin yön tuşlarıyla mı yoksa WASD tuşlarıyla mı oynanıyordu? Savaş sistemi nasıldı? Beyond Good and Evil 1 olabilir mi? Karakterde özelleştirme seçeneği var mıydı?
Dediklerinizi hiç hatırlamıyorum malesef. Ne anlattıysam yorumlarda o var aklımda.
Devil May Cry serisinden bir oyun olabilir mi acaba?
Hayır değil.
Bence de dmc 3de dantenin elbisesi kırmızıydı ve Dante uzun saçlıydı. Dante'yi kız sanmış olabilir.
Hayır.

Bulana kadar aklından çıkmaz ama bulunca da hayal kırıklığı yaşarsın. Genelde hep böyle olur.
Daha sonra yüzüne bile bakmazsın, sadece bir iki anın canlanır. Herkes ara sıra böyle şeyleri arar.
En azından bulduğu için içinde ukte kalmaz.

Benim önerim ise, oyun sitelerinde filtre yaparak araştırman.

Geri
Yukarı