Adını unuttuğum anime

Çalıkuşu

Hectopat
Yer
Paradis Island
YouTube'da kısa bir kesitini izlemiştim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Okul bahçesinde birkaç zorba güçsüz bir çocuğu pataklıyorlar. Dövenlerden biri 3 numara siyah saçlı. Dövülen orta uzunlukta sarı saçlı. Sonra olaya artist, saçı ortadan belli olmayacak şekilde ikiye ayrılmış, sarı saçlı, yakışıkli 20-25 yaşlarında birisi giriyor. Yüzünde dövme olabilir emin değilim. Bu abimiz ceketi omuzlarında duruyor.Döven çocuğa ayağını yukarı kaldırarak topuğuyla vuruyor. Birkaç kere de vurmuş olabilir. Sonra dövülen sarı saçlı çocuğa benim yaverim /yardımcım/elemanım ol diyor.
Hatırladığım kesiti anca böyle tarif edebildim. YouTube geçmişimi sildiğim için bakamıyorum.

Son düzenleme:
Eski çizim mi yoksa yeni mi? 3D mi 2D mi? Başta aklıma Hajime no ippo sonra Shijo saikyo no deshi kenichi geldi ama uyuşmuyor maalesef. Anime yakın dövüş hakkında mıydı?

Eski çizim mi yoksa yeni mi? 3D mi 2D mi? Başta aklıma hajime no ippo sonra shijo saikyo no deshi kenichi geldi ama uyuşmuyor maalesef. Anime yakın dövüş hakkında mıydı?

Yeni çizim. Diğer sorularınızı maalesef bilmiyorum dikkat etmemiştim.
Ek olarak bu kurtaran kişi ceketi omuzlarında duruyor.Bence buyük bir ayrıntı.

Yeni çizim. Diğer sorularınızı maalesef bilmiyorum dikkat etmemiştim.
İmkansız değil bulmak. Hırsın varsa tabi.
Tek tek bak bütün mevsimde çıkan animelere. Yeni çizim olduğu için aman aman geri gitmene gerek yok.

Tokyo revengers?

Evet. Teşekkür ederim.

Videoyu bulup tekrar izledim de ne kötü anlatmışım :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Önerir misiniz animeyi? Güzel midir?

Evet. Teşekkür ederim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bunun mangası animesinden daha iyi diyorlar.

Evet. Teşekkür ederim.

Önerir misiniz animeyi? Güzel midir?
Güzel sadece tek bi sıkıntı var bence. O da karakterimiz Takemichi neredeyse sezon boyunca güç bakımından aşırı zayıf. Ama zaten izleyenler yan karakterleri seviyorlar. Ayrıca mangası animeden daha güzel.

Geri
Yukarı